Červenec 2011

Chata...

31. července 2011 v 22:09 | B.Showy |  My diary :)*
Ahojky čumáčci :D

Jak pak se máte :) Ja užasně zítra jedu s kamarádkou Orčou ( http:// ) na chatu na 4 dny takže bych si konečně mohla aspon trochu užívat Prázky :-) A vím jak to s námi dopada takže si užiju :D Ani nespíme od smíchu nás bolí břicho a z večerního koukáni na filmy nás už páli oči :D Ale prostě užasné .... Ji miluju :PP Šulinka :D Takže jsem jen chtěla říct at se nezlobíte že nebudou přibývat nové články a Affs nebudu obíhat takže promintě.

Tak se tu mějte hezky a uživejte si prázdnin i když počasí moc nepřeje... Budete mi blogováni moc chyběz ale vy mi budete hybětještě víc.


Tak Papa ♥ S láskou B.ShowyVoda pro slony

30. července 2011 v 23:10 | B.Showy |  Music & Film
Tento film je strašně pěkny. Slyšela jsem o něm od spolužáku ve škole a pak i pár blogerek o něm psalo na blogu a tak jsme se na tento film rozhodla podívat a vážně stojí za to se na něj podívat..

Ted' Vám ve zkratce řeknu o čem to je:
Jacob Jankowski (Robert Pattinson) skládal závěrečné zkoušky na veterině, když se dozvěděl,
že oba jeho rodiče zemřeli při autonehodě. Bez rodiny a bez peněz Jacob netušil jak dál,
ale osud ho zavál do vlaku světového cirkusu Benzini. Hospodářská krize právě vrcholila a pro
Jacoba, stejně jako pro spoustu dalších, cirkus znamenal spásu, ačkoliv to byl svět s úzce
vymezenými iracionálními pravidly, s vlastním pojetím života i smrti. Jako téměř dostudovaný veterinář dostal Jacob na starost cirkusový zvěřinec včetně cirkusových běloušů krásné krasojezdkyně a hvězdy volné drezury koní Marleny (Reese Witherspoon). Marlenu k cirkusu přivedla láska k nesprávnému muži, charismatickému, ale zvrhlému a násilnickému řediteli cirkusu (Christoph Waltz). S Jacobem ji od začátku pojila nejen láska ke zvířatům, ale také vztah ke slonici Rosie, která se k cirkusu dostala jako obrovská šedivá naděje, nové číslo, které mělo cirkus zachránit před úpadkem. Jak ale s Rosie číslo nacvičit, když nebyla schopná poslechnout ani jednoduché příkazy? Pouto, které mezi touto nesourodou trojicí postupně vzniklo, bylo založeno na důvěře a lásce a nakonec se pro všechny tři stalo jedinou nadějí na přežití.

No doufám že jsem vám toho hodně neprozradila ale je to vážně užasný film a nelituju toho že jsem se na něj podívala..! A všem moc doporučuju..!!

Co s tim je...?! Mně málem kleplo

30. července 2011 v 10:20 | B.Showy
Ahoj,nevíte co to je se statistikami protože mně to piše: '' Včera váš blog navšivilo 0 lidí.. ''
je to i na vašem blogu..? Jak jsem to viděla tak mně malem kleplo jsem si řikala že to přece není možný. No to je jedno jen mě zajíma jestli to máte i vy.....

Remember me ..

30. července 2011 v 1:25 | B.Showy |  Music & Film
Tento film jsem dneska viděla poprvé a musím říct že je vážně užasný... Robert je v té roli užasný a Emilie taky. Ten film mně zaujal hlavně proto že jako jeden z mála končí smutně. Ale tím jak to skončí je to pro ty co to ještě neviděli je to překvapujcí a plné pocitu a dokonce i emocí. A musím přiznat že jsem uronila slzu ( jsem citlivka no ) Ale vážně je to strašně krásný film a všem kdo ho ještě neviděl Doporučuju..! A kdo do už ten film viděl mi dá snad za pravdu že je to moc krásný film.

Dobrou noc a sladké sny miláčci ♥
S láskou vaše B.Showy

Rihanna v LA s novým učesem.

29. července 2011 v 16:21 | B.Showy |  Fashion and Beauty


Ten její outfit je dokonalý ..! A ty vlasy..
Já ji uplně žeru ona je prostě dokonalá ten její styl..!

Nějaký nápad

27. července 2011 v 18:33 | B.Showy |  My diary :)*
Ahojky,
Omlouvám se že moc ani nepišu ale nějak prostě nemám nápady o čem psát...
A řikám si že když není nějaký napad že ani nema cenu psat protože článek by byl o ničem.
Takže tu asi na chvíli nebudu přidávat články, ale affs budu obíhat i na dále.
A pokud máte nějaký nápad na článek tak dolu do komentu.

Tak prozatím papa s láskou B.Showy

Kusovka 1.3 Donuts

26. července 2011 v 16:24 | B.Showy |  Kusovky ^^

Miluju ....!!

Ráno podle reklamy

26. července 2011 v 8:19 | B.Showy
Tenhle článek pišu ze dvou důvodu za 1) Je to téma tydne Reklama a za 2) Mě k tomu inspiroval text od KristyBende jelikož jsem si díky němu vzpomněla na jeden text...

Budí mě nový mobil od Vodafonu za 7 Kč. Je to tedy v mých rukou, jestli vstanu, nebo ne. Rozhoduji se pro tu první možnost a po návštěvě super čistého záchodu, který je umytý Domestosem (díky němuž miliony bakterií zemřely), se ocitám v koupelně. Tam nemám strach o své zuby, protože používám Colgate - kartáček zubařů.

Snídám samozřejmě sušenky BeBe, aby mi nechyběla energie, a k tomu popíjím Granko, neboť ráno dělá den. Po jídle si dávám žvýkačky Orbit, které snižují riziko vzniku zubního kazu až o 40 %.

Jdu se převléct. Musím ovšem prvně použít Rexonu, ta mě nezradí. Beru si to staré tričko, ale protože bílá bílou je, jsem v klidu. Vezmu si s úsměvem ještě svetr, který ovšem také není nový, jen vypraný v Perwolu.

Zamířím znovu do koupelny, abych si učesala své vlasy, umyté šamponem Elséve od L´Orealu, vždyť já za to stojím... Před zrcadlem už ale mamka řeší dilema, jakou si vzít řasenku. Jestli Obsesión a bude tak posedlá objemem a délkou svých řas, což není hřích, nebo Astor, protože je krásné být sama sebou.

To už je vzhůru i taťka. Smaží si volské oko na pánvi od Tefalu, neboť chytré věci nenahradíš. Co to tu voní? Áá, Jihlavanka, poctivá káva.

Obouvám si boty od Rena, které už nevyzuji. Na svačinu mám Disko, abych ve škole mohla zatočit s nudou, a Kofolu, tu přece miluji, takže není co řešit. Brácha ovšem dává přednost Spritu, žízeň totiž nikdy nevyhraje, mamka Aquile, aby byla zdravější a krásnější jako miss a taťka má více chuti do života s Poděbradkou.

Odcházím, a protože jsem pojištěna u České pojišťovny, která chrání mé sny, nebojím se, že o ně během dne přijdu...

Kusovka 1.3

25. července 2011 v 18:29 | B.Showy |  Kusovky ^^

~♥...Člověk se po čase vrací na místa, kde prožil krásné chvíle, jenomže už tam nikdy nenajde toho s kým je prožil...♥~

Hodnocení mého blogu

25. července 2011 v 12:40 | B.Showy
První dojem: Krása:D (10b)
Desing: Krásně sladěný (10b)
Menu a rubriky: Vše je pěkné:) (10b)
Písmo: Hezké (5b)
Články: Můj vkus to není, ale je to tvůj blog:DDD (9b)
Celkový blog: (10b)

Celkem: 54b/55b
Známka: 1

Moc hezký blog!!!

Moc děkuju :))