Prosinec 2011

PF 2012 -> My wishlist

31. prosince 2011 v 12:43 | Lady Xo
.

Dnešní den je poslední v roce 2011. Silvestr mám strašně ráda a i když ho každým rokem trávím s rodinou tak si ho i tak užiju :) S mamkou jsem vykladala co a jak a ze srandy jsem ji řekla že nechi už je kofolu a ona no ale ne víc než 1 skleničku vína nesmíš :D Takže tak.. No a jelikož se blíží Nový rok tak mám pár cilu :)

Přeji si..


1.Aby všichni na kterých mi záleží byli štastni
2.Začít se pořádně učit a míň flákat přípřavu na prověrku
3.Najít si konečně kluka se kterým bych měla dlouhy a hlavně šťastný vztah
4.Vycházet dobře se svými kamarády
5.Najít si nové dobré kamarády ( což se mi částečně splnilo už v tomto roce )
6.Být konečně štastná s tím kdo jsem,jaká jsem a jak vypadám.
7.Změnit svůj look :) Především vlasy a styl♥
8.Začít pravidelně chodit na dorost
9.Uspěšně odkonfirmovat a užit si ten den
10.Užít si krásne letní prázdniny 2012
11.Najít si v létě nějakou brigádu.
12.Aby se mi všechny tyto přání splnily.

Všem vám přeji všechno nejlepší do nového roku.


Bonjour chouchous :)

29. prosince 2011 v 10:03 | Lady Xo
Espoir meurt dernier et aussi longtemps que l'on croit qu'il ya encore une chance et encore une chance de vraiment.....

Dobré ráno :)
Jak jste se dneska vyspali a jak se vůbec máte..? ;) Já jsem se moc nevyspala s kámoškou jsme šly spát kolem 4 :D Takže jsme toho moc nenaspaly ale jinak se mám super. Jsme se ještě s jednou kamoškou hecovaly :D Jsme si sní psali na chatu a ta diskuze.. no prostě mazec. Jinak ja sedím ted' na počítači a fatálně mi kručí v břiše.. asi až tenhle článek do píšu tak pujdu probudit protože si tu ještě pořád pochrupkuje..

Jinak pro vás i se svou kamarádkou a někteří ji určitě znáte jedná se o Ladolce tak spolu plánujeme natočít video pro vás.
Takže se můžete těšit :)

No takže zatím se mějte.. Ještě dneska určitě ozvu.Film Št'astný nový rok

28. prosince 2011 v 12:09 | B.Showy |  Music & Film
Ahojte ;)

Jak jsem vám psala :) Včera jsem s kámoškama byla v kině na film - Šťastný nový rok. očekával jsem od tohoto filmu že bude fakt dobrý ale skutečnost byla ještě mnohem mnohem lepší :) Byl to fakt nádherný film.
Děj filmu
Film oslavuje lásku, naději, odpuštění, druhé šance a nové začátky v příbězích různých lidí jež se vzájemně proplétají a odehrávají se uprostřed pulzujícího New Yorku plného nadějí během nejkouzelnějšího večera roku - Silvestra.

Oficiální trailer

Film vážně všem doporučuju. Za těch 80kč to stojí :) Jediná věc která by snad někomu mohla vadit jsou titulky. Ovšem nám čtyřem to teda vubec nevadilo :) Fakt kdo muže at' se zajde do kina na tento film podívat. :)
Herecké obsazení je taky skvělé. Ještě jednou všem fakt doporučuju.

Piano & Guitar

26. prosince 2011 v 18:42 | B.Showy |  My diary :)*
.

.

.

.
Chcem sa naučiť hrať na nejaký nástroj ♥ Strašne sa mi páči keď niekto vie na niečo hrať. (strašně se mi poslední dobou líbí slovenština.To bude tím že se mi už stýská po tom jak jsme jezdili za rodinou na slovesko a já tam mohla mluvit slovensky)♥ Slovenština je nádherný jazyk♥

Jinak jsou prázdniny a já ted' trávím veškerý čas doma což mě štve tak jsem se rozdola že zajdu s kámoškama do kina :) Na film - Štastný a Nový rok :) Je to nějaká romantická komedie :) Takže by to mohlo být dobré. A aspon konečně vypadnu z domu. Pak vam sem napíšu rezenci na tem film ;) ale to asi až pozítří :) Tak se mějte Pa ;D**

Moje nadílka♥ a shrnutí štědrého dne

25. prosince 2011 v 14:24 | B.Showy |  My diary :)*
Ahojky♥

Takže včera jak všichni víme byl štědrý denUsmívající se A jak probíhal ten muj..? MrkajícíNo včera dopoledne jsme ještě s maminkou dělaly nepečené cukroví ( kokosovo-čokoladovou roládku,burisonovo-karamelový salám,kokosové kuličky,ořechové kuličky,šohajky) za 1 hodinu a půl jsme to měly hotové. S vyplazeným jazykem Pak jsem se dlouho dívala na pohádky a při tom si hrála s Barunkou♥ No pak jsme se už postupně šli všichni umýt a nachystat a dobalit dárečky. A pak jsme zasedli ke stolu bylo nás i s Barunkou 8. Líbající No a co že mě čekalo pod stromečkem..? Smějící se Usmívající se dvě košile♥ dvě takové něco mezi košili a tunikou♥,rifle,kosmetika,bižuterie atp..., užasnoá modroá kabelka,různé blbustky a peníze :) a hlavní dárek --> Fot'ák Olympus x-840

Nejlepší dárek♥♥ Konečně vlastní fot'ák♥
Více v C.č

XOxo.

23. prosince 2011 v 15:05 | B.Showy |  My diary :)*

Čaute :) Tak je to tady. Zítra už jsou už ty někdy od poloviny října zmiňované Vánoce. Ani se mi to nechce věřit.
Nějak rychle to uteklo. Ale zároveň se už hodně těším na to jak budu rozbalovat svoje dárečky a taky na to jak moji blízci budou rozbalovat dárečky odemně Usmívající seJsem fakt docela napjatá na to co dostanu, nemám totiž vubec tušení.

Jinak včera jsme se s kámoškama loučily když se ted' s některýma asi neuvidím. Naopak s některými určitě :)♥♥ Včera jsme s kamoškami vyšly ze školy a tam už čekali na nás spolužáci ( asi 6 kluků ) se sněhovou smrští. To bylo jakože docela v pohodě sice jsme to občas hnusně schytali když namířili sněhovou kuličku dobře a nebo když nás hodily do sněhou. Jenže pak nás dohnal jeden spolužák co měl naneštěstí stejnou trasu jak my a to pak bylo Smějící se S kamoškama jsme byly uplně na kost promočené ale nemyslete si on to taky pěkně schytal... Smějící se No a pak s těma kamoška jsme měly v plánu jít o půl šesté do kina ale nakonec jsme místo toho šly na Pizzu♥mňamka. A pak ještě jsme se vyblbly.. Smějící seNo prostě včerejšek neměl chybu.

Dneska dopoledne jsme zdobili stromek a taky se u tohodívali na pohádky. Yeah jak ja tu předvánoční klasiku miluju:** No jinak dneska nic významného v plánu nemám.. Ale zíítra to všichni víme co je za den♥ Yeáááh šileně se těším.

Tak se všichni mějste ozvu se vám až po svátcích. Všem vám přeju Štasné Vánoce,bohatého ježíška a at' se všem splní všechno co si přejete a taky Krásny Nový rok.


S láskou vaše B.Showy

20.12.2011

20. prosince 2011 v 17:39 | B.Showy |  My diary :)*

Čaute všichni :)

Jak pak se všichni máte :) Já celkem fajn :) Ve škole pohoda učíme se už trošku mín. Akorát že jsme dneska psali slohovku což mě teda dvakrát nebere jakože ano ráda píšu, ale ráda píšu na téma které chci a ne na téma které je určené..!
Odoledne jsem byla na očkováni - Tetan to očkovani jakože docela v pohodě moc to nebolelo..ale pak jak jsem vešla do čekarny se mi udělalo dost špatně tak jsem si musela sednout a proseděla jsem v čekarně asi přes půl hodiny než jsem byla schopná odejít.
Jinak už za 4 dny je štědrý den Yeááh♥ užasně to uteklo♥ Moc se na to těším už za 4 dny v tomto čase budu rozbalovat dárky♥

No nic tak se mějte s láskou B.Showy

Reago ft. Christina Delaney - TY A JÁ

Pitbull ft. Chris Brown - International Love

Kusovka 2.4 Color hair♥

19. prosince 2011 v 17:46 | B.Showy |  Kusovky ^^
.

Velká vánoční kontrola Affs! + přihlášení

17. prosince 2011 v 17:20 | B.Showy
Rozhodla jsem se udělat velkou kontrolu Affs protože jsem si všimla že hodně Affs to zanedbáva to obíhaní a nebo neobíhají vubec. Nadruhou stranu musím některé moc pochvalit.

Affs co chtějí zustat ( platí pro všechny Affs i ty nejnovější )

1. přezdívka
2. adresa blogu
3. proč chceš zustat Affs i nadále + jak často obíhaš..?

Nové Affs

1. přezdívka
2. adresa blogu
3.proč chceš být affs + jak často budeš obíhat

Kontrola končí 3.1.2012