Leden 2012

Foreever young. I wanna be foreeever young

31. ledna 2012 v 21:17 | B.Showy |  My diary :)*
Ahojte :)

Dneska jsme měli ve škole přednášku o Novém Zelandu. No čekala jsem že to bude teda měco lepšího,ale byla to docela nuda... Skoro jsem spala. No a dneska se rozdávaly vysvědčení docela pecka.. poprvé od šesté třídy jsem zase dosáhla vyznamenání což je fakt super protože mi už jde fakt o známky jsem v osmičce a už se mi to tedy počíta na střední.
Dostala jsem pět dvojek a jinak samé jedničky ( limit na dosažení vyznamenání)...Takže ja jsem maximálně spokojena. Akorát chci ještě v dalším pololetí zmenšit počet dvojek :)

.

-----

S Baruškou ( BVilain ) jsme dneska vymyslely svou 1D písničku ten text neměl chybu prostě pecka.. Prostě jsme dneska s baruškou uplně perlily.. ty naše věci vždycky nemaj chybu.. někdy se u obrazovky až dusím smíchy.Taky spolu toho fakt hodně plánujem..Jsem ráda že jsme si ted' začaly více psát.. One directionerka moje :** :))

.

-----

V pátek máme volno ale mrzí mně že nemáme po vysvědčení volno už i zítra a pozítří a že jen v pátek & víkend... ale aspoň něco... S maminkou jsem se domluvila že pokud na konci tohoto školního roku budu mit zase vyznamenání tak mi koupí nový mobil :** baruška ví ještě jeden důvod proč jsem z toho mobilu tak nadšená kryt už volá :* ... Jinak si budu obědnávat kabelku a náramky 1D


S laskou vaše B.Showy


I'm broken

28. ledna 2012 v 22:43 | B.Showy |  My diary :)*
Poslední dobou se sama v sobě moc nevýznam.. Jednou mě popadne ten pocit sebevědomí a všechny mit někde... A podruhé si zase jen lehnu na postel pustím si tu nejleší písničku na světě jejiž text popisuje přesně moje pocity a jen brečím...

.

Chci to změnit a bejt jen v té první fazi jenže každý vačer na mně padá ta fáze druhá..Nevím čím to je snad tím že mam zhasnuto v pokoji a jen rosvěcený světýlka.. ale prostě to na mně večer vždycky padne..
Ale slibila jsem Barušce že budu ta silná. A chci ji byt tou silnou holkou která zvladne všechno.... nechi každý večer propadat těm stavům přemešlení a brečení... Když přemyšlet tak jedině v dobrém.

Light

24. ledna 2012 v 21:08 | B.Showy |  Kusovky ^^

.

.Bude z toho někdy něco víc..? | 2.Díl

21. ledna 2012 v 18:03 | B.Showy

.
1.Díl si mužete přečíst tady

Bude z toho někdy něco víc..? | 1.Díl

20. ledna 2012 v 23:47 | B.Showy
Rozhodla jsem se začít psát povídku nevím kolik bude mít dílu,ani zatím nevím jak to skončí a co teprve vůbec netuším jestli ji někdy dokončím zkrátka potřebuju ted' něco psát..

1D

19. ledna 2012 v 21:40 | B.Showy |  My diary :)*
Oni jsou prostě neuvěřitelně ňuňu :* roztomilí a sexy nadherní a prostě..! Nejlepší
.


.


.

.

.


.

Poslední čtyři animace jsou z nového video-deníku 3
Mluví tam o turné a jak je to pro ně úžasné. Potom
přichází řada na otázky: Kdyby přišla invaze mimozemšťanů, jak byste zabránily tomu, aby vás snědli?
Jaký taneční pohyb byste udělali, abyste přilákali pozornost holky?
Pokud by nějakej šílenec ukradl vaše fanoušky, co byste udělali?
(Zayn: Vas happenin'man :D )
... Dále tam kluci dělají imitace někoho druhého :D Niall je Louis, Zayn je Harry,
Harry je Niall, Liam je Zayn a Louis je Liam :D

Hello darlings

19. ledna 2012 v 11:26 | B.Showy |  My diary :)*


Dobré ráno:)

Ahojte musím na sebe prásknout že jsem se ještě do ted' nevyhrabala z postele ( nejsem schopná udělat pohyb ).
Ano uhodli jste jsem nemocná..
Sakra zrovna ted' kdy se uzavirají znamky.. a dneska jsme mněli psát z matiky a mne měl zkoušet z dějáku..! Prostě pecka no..
Mám horečku,bolí mně hlava a kašlu.. ale ta hlava prostě.. :( Takže se jen koukám na filmy,piju kakao a taky se divám na videa.

.

Je názor ostatních na naší osobu opravdu tak důležity ?

18. ledna 2012 v 19:24 | B.Showy
V dnešní době je svět plný předsudků,přetvářky a názoru kteří se nám snaží jiní vnutit, že my sami pak přestaneme hledat sami sebe a snažíme se splynout s davem. Ovšem je otázkou proč to děláme? Vždyť každý jsme originál,proč se měníme, jenom proto že se bojíme názoru jiných?

Buďme přeci sami sebou,vždyt je přeci lepší zůstat sami sebou protože jedině tehdy když jsme sami sebou jsme nejkrásnějšími protože jen tehdy jsme ti jedineční a originální.
Například v české republice je každá druhá slečna oblečena do trička do trika s nějakým potiskem a riflích... Nevím čím to je snad tím že prostě v Čr co se týče mody jsme hodně ''zaostalí'' a bojíme se odvázat ve stylu oblíkání protože nám záleží na tom co si o nás ostatní pomyslí ovšem ve většině městech v zahraničí to je všem fuk co si o nich kdo pomyslí.
Jenže bohužel pro většinu slečen je tohle jen težko představitelné oblékat si to co chtějí a říkat nahlas to co si doopravdy myslí a případné rýpaly mit někde... i když každá z nás si to v hloubi duše nesmírně přeje...
Já teda docela taky často chodím v těch ryflích a triku protože tady moc v kamenných obochodech není možnost sehnat něco jinačího stylu.. A tak sem se už i dřív rozhodla nakupovat přes internet a klidně i na aukro.cz protože i tam se dají pořídit uplně nové věci za levnější cenu než v tom kamenném obchodě.... na internetu je mnohem větší vyběr. Ale není to jen o oblíkaní ale prostě celkově kašlat na názor jiných prostě žijeme si svůj život tak si ho jedmě na plno!

Timhle článkem prostě chci jen říct aby jsme si klidně oblékli to co chceme a taky řekli jasně a nahlas svůj názor.. každý jsme originál a proto nedržme se davu a vystupme z něj...

Umm Boys!

17. ledna 2012 v 22:08 | B.Showy |  Kusovky ^^
Ahojte! :*

Rozhodla jsem se že sem začnu ode dneška pravidelně jednou za týden přidávat fotky užasňáckej kluků!! :* Strašně se mi libí fotky na weheartit tohohle typu na kterých jsou takovíhle fešáci!!

Božéé on je tak strašně roztomilý!! :)) Uplně ááááá

Uch!! Ten je zase strašně sexy a kunďáckéj :DD :*