Únor 2012

Povídka 1.Díl - Friendship vs. Love

29. února 2012 v 22:37 | B.Showy
Tuhle povídku jsem začala psát pro blog ff o 1D :) a napadlo mě že bych vám ji sem mohla dávat taky.. nové díly zveřejním samozřejmně až potom co budou zveřejněny na tamtom blogu


IN or OUT --> Big bag

23. února 2012 v 21:18 | B.Showy |  Fashion and Beauty
.
Podle mě IN velké kabelky jsou výhodné vleze se do nich totiž hodně věcí.
HLASUJTE V ANKETĚ..! :)


To se prostě nedá...! :))

18. února 2012 v 11:44 | B.Showy
Včera mi kamarádka poslala odkaz na naprosto ůžasné video. Ne že by jsme jedna z nás byly nějaký velký fanda Justina Biebra ale tohle mě naprosto dostalo. Strašně hezky se kté holce choval.. :) Prostě neuvěřitelné štěstí.. Ruku na srdce,kdo by nechtěl aby pro něj jeho oblíbena hvězda tohle uděla.. Kdy by tohle se mi stalo s 1D.!! ''O maj gáád'' asi bych reagovala stejně jako ta holka...Prostě co říct --> štěstí,štěstí a ještě jednou štěstí..! :)


I v tom studiu ji tak pěkně přivital... :) Fakt užasné tohle prostě zažít se svou oblíbenou celebritou by chtěl asi každý..

Read all about it

16. února 2012 v 9:41 | B.Showy

Miluju tu písničku je užasná... Ta melodie a ten text. Mám o hodně raději ty písničky anglické než české ale uznávam že některe české nebo slovenské písničky jsou taky dobré..

--- omlouvám se ale opět vám asi žadný článek nenapíšu poslední dobou nějak na to nemám naladu.. ale slibuju že v něděli vam určitě napíšu co jsem dělala celý ten týden prázdnin, a ukážu vám i věci co jsem si koupila. No a dneska čekejte možná něco o modě ale ani to nevím na 100% mějte se a nebojte se určitě neplánuju konec blogu!! :)


I think...

8. února 2012 v 11:04 | B.Showy
Poslední dobou hodně uvažuju o životě svém ale i o životě celkově. Témata jako originalita, sebedůvěra a podobně jsou časté téma ale každý má na to jiný názor…

.

Originálnost-Osobitost


Každý si přeje byt originální. Podle mně je důležité byt originální, ale v dnešní době je to těžké. Hodně lidí říká, že originální je ale já mám na to jiný názor. Všichni nakupují ve stejných obchodech, mezi nejčastější patří NewYorker,Tally weijl a podobně. Neříkám že já originální jsem úplně ale snažím se být. Ono podle mně není originalita ovšem až tak důležitá jako zůstat sami sebou a nejít v davu. Samozřejmě že originalita není jen o vzhledu, ale také o povaze. Tady asi není o čem diskutovat, každý se chová jinak a v tom je originální..bohužel se najdou i takoví co musí kopírovat i chování, což mi přijde opravdu ubohé. Někdy nás samozřejmě ovlivňuje okolí ale právě proto je důležité nejít s davem…

Co se osobitosti týče je to spíše o tom chování každý má už od malička nějakou povahu a ta se postupně ovlivňuje tím, v jakém prostředí trávíme čas a hlavně s jakými lidmi… Jsou věci, které ovlivnit nemůžeme, ale vždycky by, jsme mněli se řídit tím co cítíme uvnitř...protože jen tam jsme takoví jací jsme.


Zaujal mně jeden citát nebo spíš takové moudro…

Každá dívka má pět osobností.
1. Tak jak se chová když je ve škole.
2. Tak jak se chová když je s přáteli.
3. Tak jak se chová když je s rodinou.
4. Tak jak se chová když je se svým přítelem.
5. Tak jak se chová když je sama.

Každá jsme originální mistrovské dílo.

7. února 2012 v 10:44 | B.Showy |  My diary :)*
Hrozně se mi libí tohle přirovnání že jsem jako mistrovské dilo.A je to oravdu tak.
Článku na toto téma je hodně všichni ty věci známe ale je smutné že když to tak známe že to tak ve skutečnosti neděláme.
Proto je si třeba opravdu uvědomit jednu podstatnou věc a to je ta že každý jsme svým zpusobem dokonalí.
A ja nemám lepší zpusob jak to vyjádřit než tohle video. Tohle video otevřelo oči i mně. Je naprosto užasně zpracované a všechno v něm je absolutní pravda kterou by jsme si mněli často připomínat. Naprosto mě dostáva když jsem ho viděla poprvé tak jsem při něm brečela.


Tohle video je o něčem trochu jinem ale v podstatě je taky o kráse žen.

At' už jme hubeni nebo tlustí,vysocí nebo malí, a nemáme dokonalou postavu a obličej,tak věřte že i přes tyto ''nedostky/chyby'' dokonalí jsme protože to nás děla originální a jedinečné a to je ta pravá dokonalost. A pamatujme si že duležitá je naše povaha a ne vzhled.

Fashion inspiration

5. února 2012 v 13:55 | B.Showy |  Fashion and Beauty
Miluju tenhle šátek mám doma červený a planuju si koupit další jednou dobou v letě jsem ho nosila a planuju ho nosit zase.. :) Hrozně se mi to líbí. A až budu mit konečně v letě po konfirmaci a budu si moci dat color hair ( přani mamky že až po konfirmaci ) tak je budu nosit uplně pořád.!

.

Život je krásny,tak žij na plno.. je přeci krásné okusit krásu života..! ♥

3. února 2012 v 21:55 | B.Showy |  My diary :)*


Ano je to tak podlě mě je život opravdu krásny i ve chvíli kdy jsem uplně na dně.. Tak si zastávam nazoru že život je nadherný a že ho třeba žit naplno.. Je přece tak krásne ochutnat krásu a podstatu života. Ale duležitým krokem je to byt se svým životem spokojen.. dokud se svým životem člověk není spokojený tak nemužu ochutnat jeho krásu a sílu. ŽIVOT JE DAR KTERÉHO SI MUSÍME VÁŽIT!

Užasná pisnička!! ^^

-------
Za 12 dní to bude přesně rok kdy jsem si začala psát s Baruš ( BVilain ) začlo to díky blogu...
Ona na něj najela ( na muj minulý blog ) nechala na na mém článku komentář a tehdy to začalo.. ja si ji napsala o icq protože jsem ještě s blogem neměla zkušenosti.. tak jsme si začly psát nejdřív mi jen radila a tak.. pak jsme se jednu dobu nesnášely... a teď si píšem každý den.. Jsem ráda když ji mohu napsat co mě napadně - něco o 1D,muj blbý napad,nějakou novinku,pisničku která mi zrovna hraje ale take i svěřit s trápením.. :)
.Oooh how I wish.... Ooooh how I wish, that was me

2. února 2012 v 21:29 | B.Showy |  My diary :)*
Čaute ^^

(Miluj tu písničku)

Konečně máme volno sice jen jeden den plus víkend ale aspoň tak.. Konečně si pospím dopoledne jen filmky a čaj.. a odpoledne půjdu asi s kamarádkou ven ale nejspíš by jsme šly někde posedět do tepla... je na nic že je taková kosa dneska ráno bylo -22,5°C važně šilena kosa..Jak ja bych si přála aby už bylo jaro a konečně se oteplilo...a nejlíp už léto..
.

------

Jinak dneska mi učitel oznámil že budu zpívat na Loutničce ( Pěvecká soutěž u nás ve škole a pak se postupuje do kraje pokud se ve škole umistíte. ) Trošku mě to překvapilo ale no co však co budu řešit :) Zpívaní miluju a že mě při tom uvidí celý druhý stupeň..? No co tak uvidí jsou to mi vrstevníci stejně staří lidi jako já tak proč bych se měla před nimi stydět. Chtěla jsem si vybrat nějakou písničku od >>One Direction<< akorát se bojím té angličtiny protože mi anglina moc nejde takže jsem se nakonec rozhodla pro to že si vyberu písničku Českou popřípadně Slovenskou.
.


Tak se mějte s Láskou vaše B.Showy