Březen 2012


I'm not perfect .But I don't mind it..

26. března 2012 v 17:22 | B.Showy

Nobody's Perfect! No No No.. No No No... No No No...

Ano..nejsem dokonalá.Nemám nadherné dlouhé vlasy ani postavu 90-60-90, nepatřím mezi ty po kterých by kluci šileli ale zase ne k těm co by vůbec nechtěli.. A přes všechny nedokonalosti jsme vlastě dokonali všichni, protože dokonalost je v tom že jsme sami sebou. To je to duležité protože jen to naše opravdové já je dokonalé tim že je jedinečné,jelikož každý jsme uplně jiní...Občas mám ve zvyku se podceňovat,ale když vím že na něco mám tak si nebudu zbvytečně řikat že na to nemám..člověk zkrátka musí vědět na co má a na co nemá,ale občas i to co si člověk myslel že je nemožné se stane možným..protože když se chce tak jde ''všechno''... Nemám take na tváři pořád usměv..občas jsou dny kdy jej vyškrtnu uplně,někdy se zase celý den směju jako pominutá...Každý člověk je originální a něčím jiný.. at' už je to vzhled,věk,povaha etc.. ale také pohled na svět...

Tahle písnička mě hned napadla při tématu -> Já <

Člověk by neměl zapomínat na to že nikdo není dokonalý. A to' at' už soudí sebe nebo ostatní.. Protože každý dělá chyby! Ale zárověn by neměl nechat ustupovat své ja protože to je dokonalé tím že je originálni! :)

Wtf? I don't like here

25. března 2012 v 13:01 | B.Showy
Téma tydne se mi strašně libí.. že prej moje Země?

Ja nemám rada Česko.. Jo nemám,raději bych žila někde v zahraniči. A taky budu ani nahodou neplánuju tady zůstat. Plánuju že se po střední vydám na nějaky čas do zahraničí - UK jako au-pair..to by mě hodně bavilo... a časem tam chci i zustat žit napořád.Hodně lidí na mně že jestli jsem blbá.. že jestli mi je uplně volný Český národ.. Tak tedy ne.. ne že by mi čr vadila ale nemám to tu ráda..Ostatní země jsou pro mně prostě přitažlivější..

London - Muhaháá :* Big Dream! V létě příští rok se tam podívam :*

.

.

.

Paris - Taky užasné místo :)

.

.

.

.

Pak ještě NY a LA.. taky pecka! Ale žit bych tam už nechtěla.. :) Evropa forever -> London + Paris

.

Tot' můj nazor na mou zemi.. Prostě Čr je můj domov to ano.. ale zůstat tady nechci.

Pár mých fotek..

24. března 2012 v 23:32 | B.Showy
Ahojte ^^

Mám pro vás novinku pomalu na mě začína s jarem přicházet i inspirace na články... :) Takže konečně bude přibyvat i něco jiného než jen má povídka. Doufám že z toho máte radost..

A tady máte nějaké mé fotky.. Muhaháá :PMuhaháá :P Už si asi nemyslíte že jsem normální..

S moji láskou <3 ( 10.měsíční sestřenkou )

-------------------------

Venku s Adri a MarketLeze na mně Jaro ^^ Jo zatím dobrý...

21. března 2012 v 22:22 | B.Showy |  My diary :)*
Yo Yo Yo :) Aloooha!!!

Konečně začína být teplíčko což se mi samozřejmně děsně líbí..víkend byl amaZAYN.. Ze soboty na něděli jsem byla u kamošky - Orni :) Tak to jsme si užily dopoledne jsme byli ve městě,pak jsme šly domů a pak zase do města ale to už jsem něšla domů ale k ní. Jsme si udělaly menší pyžamový mejdan. No a v Neděli to jsem byla s Market venku - to byl taky totálně dobrý den :) Třeba: My jsme šly a nějakej prostě uplně cizí 70-ti letý chlap na mně -> ahoj :D Jsme nechápaly..

Nejlepší bylo na těch dvou dnech to teplíčko cca - 16°C ve stínu :)

No v pondělí počasí trošku horší ale včera zase pecka - horší než víkend ale taky dobrý teplo. Tak jsem zase byla s Market venku a ještě s Adri :) S oběma mimochodem chodím na konfirmaci -> děsí mě fakt že už mi pomalu třeba schánět šaty,abych našla takové jaké si přeju.

Hihi --> nějaky fotky vám sem dám..

S orni

.

-------------------------------------------------

I'm ( má to bejt trošku umělecky ve stylu kusovky )


-------------------------------------------------

S Market

.

-------------------------------------------------

A a závěr moje mistrovské dílo

.

Miluju England --> Londýn (především)!!!!! ^^

Tak Pac a Pusu :* Zase někdy
S Láskou vaše
B.Showy

Friendship vs. Love | 5.díl

16. března 2012 v 23:11 | B.Showy
Přišla mi SMS.. Zayn: Ahoj Chris hrozně se ti omlouvám.. ale záhadný způsobem nestíhám.. takže nepřijdu pro tebe ale pošlu pro tebe auto s našim řidičem a on tě přiveze k nám a od nás půjdeme společně. Doufám že se nezlobíš xx Zayn…
No co aspoň si pojedu autem s osobním řidičem jak nějaká celebrita.. šla jsem se ještě nahoru navonět mou nejoblíbenější voňavkou,přepudrovat a v tom zazvonil zvonek… myslela jsem si že je to řidič tak jsem popadla sáčko obula si boty, jenže před dveřmi stál Niall..

''Ehm promiň asi si na ochodu,tak já přijdu jindy'' řekl a udělal falešný usměv - dle mého názoru..protože v jeho hlase bylo cítit zklamání..
''Jojo promiň,ale opravdu jsem na od chodu zachvíli by měl pro mě přijet váš řidič'' první část věty jsem řekla razantně ale druhou jsem už skoro spolkla..
''Náš řidič?'' koukal na mě překvapeně ..
''Ano váš řidič, zaveze mě za Zayn jdeme na večeři''
''Áha'' pronesl stroze a rozroučil se

Sotva co odešel zastavilo před domem luxusní auto tak jsem honem v zrcadle zkontrolovala vzhled,popadla tašku a běžela ven,řidič mi ochotně otevřel dveře,slušně jsem ho pozdravila + poděkovala a usedla si do šíleně pohodlné sedačky auta…asi za 15 minut jsme se zastavili před domem Zayna,byl to obří dům řidič mi řekl že mám počkat v autě že dojde pro Zayna. Se Zayn jsme se na přivítanou v autě objali a on mi dal pusu na tvař..překvapilo mě to ale nijak mi to nevadilo jen jsem se usmála a asi po 10 minutách jsme zastavili před velkou luxusní restaurací a vystoupili. Zayn mi galantně pomohl z auta a před dveřmi restaurace mi nabídl rameno , když jsme došli ke stolu odsunul mi židli a sundal sáčko. Hrozně mu to slušelo měl oblek a motýlka měl jen pohozeného kolem krku.Objednali jsme si a začali si povídat ''Víš Chris'' začal nesměle.. ''Ano? Děje se něco'' řekla jsem mile abych ho povzbudila v tom co se chystal říct ''No víš Chris už od první chvíle jsi mi hrozně sympatická a tak jsem se tě chtěl zeptat jestli by jsi ještě dneska večer nešla semnou a s klukama k nám domu… máme v plánu filmový večer.. hned po večeři víš'' řekl nejistě + usmál se na mě a zadívál se na mě prosícím pohledem.. ''Ale jo proč ne akorát musím zavolat kamarádce,která bydlí semnou kde budu aby o mě neměla strach'' ''Je vážně tak to jsem moc rád kluci budou nadšeni'' Zrovna nám donesli jídlo tak jsme si nepovídali a mě trochu děsil fakt že tam bude i Niall nebudu vědět jak se tvářit a pokud je moje domněnka správná jemu to nebude asi dvakrát příjemné že tam budu hlavně se Zaynem.. Po večeři jsme se rozhodli že zpátky půjdeme pěšky a tak jsme šli za ruce až k jejich domu, pak mě pustil aby mohl odemknout a poté jsme šli do obýváku - Zayn mě chytl kolem pasu a když jsme vešli kluci se podívali našim směrem a pak se věnovali dál hádce na jaký film se budeme dívat,jen Niall si nás stále prohlížel a v očich i výrazu jeho tváře šel vidět smutek a zlost na sebe sebe i na Zayna… Když si asi uvědomil že se na nás už dlouho blbě kouka tak se otočil ke klukům a řešil problém o vyběru filmu snimi. Zayn jim řekl že jestli se nestydí že by si film měla snad vybrat holka.. ''Mě je to jedno na co budeme koukat hlavně když to nebude horor a nebo nějaký velký akčnák.. Jinak kluci asi si mě pamatujete ze včerejška… jsem ta holka'' kluk v proužkovaném tričku mi skočil do řeči a řekl ''Jo my víme kdo seš na to se nedá jen tak zapomenout'' řekl a všichni začali kývat hlavou a smát se jen Niall seděl nějaky zmlklý. ''Jinak asi by jsme se ti měli představit já jsem Louis,ta kudrnatá ovce to je Harry, Ten kluk vedle Harryho je Liam a tamhle v křesle sedí Niall no a Zayna znáš'' řekl mile a všichni kluci mi zamávali tedy až na Niall ten byl pořád mimo ''No doufám že si všechny ty jména zapamatuju takže ty jsi Louis,tamhle je Niall ten kudrnatý je.. ehm Harry a tamhle je Liam, je to tak?'' oni jen přikývli a zasmáli se..
Takže po vzájemném představení jsme si konečně zapli film: Toy story.. prý Liamuv nejoblíbenější.. ještě jsem to neviděla tak mě to docela zajíma.. Se Zayn jsme si sedli do křesla ( on si sedl ja na něm byla v poloze - polosed/pololeh ) hlavu jsem si opřela o jeho rameno a on měl svou hlavu položenou na té mé a hladil mě po zádech.. nevím jakým způsobem, ale u toho filmu jsem usnula, a nebylo to tím že by to bylo nudné.

Z pohledu Nialla

Zrovna jsme s klukama seděli v obýváku když přišla Chris s Zaynem,pohled na ně mi rval srdce.. Nechtěl jsem si to přiznat ale od prvního momentu jsem se do ní zamiloval.. Zayn ji držel kolem pasu a ona se sladce usmívala bylo vidět že je štastná..Díval jsem se na ně asi půl minuty, až jsem se cítil trapně že na ně tak zíram.. Tak jsem se začal věnovat klukům kteří se dohadovali o tom na co se budeme koukat.. jenomže mé myšlenky se stále točily jen kolem Chris,hlavně o tom jak vypadala štastně - bohužel se Zaynem a né semnou..
Záviděl jsem mu ji hrozně moc i když ještě spolu nechodí,tak Zayn se mi svěřoval o jejich večeru. Bylo to pro mě utrpení slyšet ty slova a ještě se tvářit vesele že mám z toho radost..v tehle situaci jsem nesnášel to že jsem Zaynova vrba ( pozn.spřizněná duše - vše mu říka ) Nejhorší bylo stejně to jak jsme sledovali film,miluju ten film ale dneska mě děsně nebavil musel jsem se pořád koukat na ní jak na Zaynovi ležela,jak moc bych si přál být na jeho místě,jenže nemůžu o ní bojovat Zayn je můj kamarád věří mi a já ho nemůžu zradit…

Zpátky z pohledu Chris

Ráno jsem se prubudila a…………

Friendship vs. Love | 4.díl

14. března 2012 v 20:03 | B.Showy
Ospale jsem se vyhrabala s postele a vykoukla se z okna. Pod oknem stal někdo, koho jsem vůbec nečekala. Byl to kluk s tmavými vlasy vyčesanými nahoru - ten který si mě dneska prohlížel na letišti. Upřímně bych byla raději kdyby byl dole pod oknem Niall ale i tak jsem se na něj usmala a zeptala jsem se ho co tady děla. On se jen usmál a zeptal se mě jestli bych nešla dolů. Tak jsem si na pyžamo navlíkla delší černý svetřík a šla dolů. Když jsem procházela kolem pokoje od Nikol pomaličku a tiše jsem našlapovala, abych ji neprobudila. Ještě u dveří jsem si v zrcadle upravila vlasy a šla ven. Před dveřmi už stál ten kluk. ''Ehm ahoj co tady děláš? Jak jsi věděl kde bydlím? Jak se vlastně jmenuješ? '' vybalila jsem na něj hromadu otázek a on se jen usmal a řekl: ehmm no já.. já se jmenuju Zayn. Jak jsem tě našel není podstatné jen jsem se tě chtěl zeptat jestli by jsi semnou zítra někde nešla'' usmál se na mě a sklopil zrak. ''Hmm, a proto jsi za mnou přišel ve třičtvrtě na 12 v noci.. jo a jen tam mimochodem já se jmenuji Chris. ''Promiň nějak jsem si ani nevšiml že už je tak pozdě,tak já asi pujdu.. '' řekl rozpačitě a znovu sklopil zrak, tou svojí stydlivosti byl strašně milý.. ''ne to je dobrý já stejně ještě nespala nějak jsem nedokázala usnout. A mimochodem klidně bych s tebou někde zašla, ale čas mám až k večeru'' řekla jsem nejvíc mile jak jsem dokázala. V ten moment co jsem to řekla okamžitě ožil rozzářili se mu oči a nadšeně řekl,že to vůbec nevadí že mám až večer čas že se teda večer v 7 pro mě staví. ''Jinak když už tu jsi nějak se mi teď nechce jít spát,nezajdeme se někde projít?'' nadhodila jsem mu tento nápad a bylo vidět,že ho to překvapilo ale příjemně jen kývnul hlavou tak jsem mu řekla že se jen zajdu nahoru převléct a hned jsem tady. Vzala jsem si rifle tílko a na něj zpátky svetřík ( byl docela teplý letní večer ).
Na procházce -
Jen tak jsme se tiše procházeli asi po 10 minuta ticha jsem se ho zeptala kde vlastně jdeme… on jen tiše řekl ''Není to vlastně jedno? '' asi měl pravdu tak jsem jen kývnula hlavou a usmála se na něj a šla dál.. Pak jsme vyšli na nějaký kopeček ( ze kterého byl nádherný výhled na celý Londýn ) a sedli si do trávy… Jen tak jsme mlčky seděli a po chvíli jsme si začali povídat on si lehl do trávy ale já dál seděla povídali jsme si po chvíli z něj opadla stydlivost uvolnil se a začali jsme si už povídat o všem možném a já najednou měla pocit jako kdybych ho znala roky… Bylo mi z ním krásně a skvěle se sní povídalo. Lehla jsem si vedle něj do trávy a nachvili jsme zase jen mlčeli a dívali se na hvězdy v tom se hřbety našich rukou o sebe otřeli a nějak spontálně se naše prsty propletli, užívali si tu krásnou chvíli… asi po 15 minutách se zvedl a řekl že už bychom asi měli jít podívala jsem se na mobil a bylo půl 1 ráno,zvedli jsme se a ruku v ruce jsme šli zpátky tou cestou kterou jsme přišli zase jsme šli jen mlčky,došli jsme před náš dům a rozloučili jsme se objetím…ještě jsme si stihli vyměnit čísla řekla jsem mu naposledy ahoj a šla domů..
Šla jsem zpátky do pokoje převlíkla jsem se do pyžama a šla si lehnout celou noc jsem nespala,musela jsem celou dobu přemýšlet o dnešku - jak jsem jim předvedla tu trapnou scénu,poté to s tím Niallem a ted' Zayn.. Niall mi byl hrozně sympatický už jak na tom letišti promluvil připadal mi v ten moment jako velký sympaťák. A Zayn ten je zase takový hrozně zahádny ale když ho nalomíte dokáže se vám otevřit a uvnitř je to strašně milý člověk.. nemohla jsem uvěřit,že jsem si o někom za 1 den udělala jasný názor… usnula jsem až pozdě nad ránem - kolem půl 7 a probudila jsem se až v 1 odpoledne..šla jsem dolů po schodech a když jsem vyšla do kuchyně Nikol už vysmáta si mě dobírala že tady měl asi někdo rušnou noc.. Jindy bych se sní hádala ale po včerejším krásnem večeru jsem měla skvělou náladu a neměla jsem chuť' se s někým škádlit… Dala jsem si oběd co uvařila Nikol - byla výborná kuchařka která navíc věděla co mi chutná nejvíce uvařila mi mé nejoblíbenější jídlo ( zapečené brambory s kuřecím masem,lilkem a celé přelité smetanou ) . Po skvělem jídle jsem vylíčila Nikol všechno se včera stalo,nevynechala jsem ani tu část že jsou to slavná britská skupina.. ta jen nevěřícně poslouchala,pak jen že mám neuvěřitelné štěstí a že doufá že ji s nimi seznámím..
Podívala jsem se na hodiny a zjistila že už mám ještě čas,proto jsem šla do pokoje nachvili si lehnout a přemýšlela jsem co si vezmu na sebe ještě štěstí že jsme byli s tou Nikol na nákupech hned mi bylo jasné že si vezmu nové boty a kytičkované šaty… k tomu ještě nějaký svetřík ( moje úchylka nosím je ke všemu a mám jich snad 20 ). Na chvíli jsem usnula a s hrůzou jsem zjistila že už mám jen čtyřicet minut.. podívala jsem se na mobil a měla jsem tam SMS od Zayna a taky od Niall.. NIALL: Díky má zachránařko měl jsem štěstí v nesnázích že jsi mě zachránila zrovna ty,nezašla by jsi pozítří do kina? Niall PS: dej mi do večera vědět. Hmm skvěle takže jedou po mě dva kluci najednou, kteří jsou skvěli kamarádi nevěděla jsem co na to Niallovi napsat a tak jsem ho nechala bez odpovědi a rozklikla SMS od Zayna: Ahoj Chris,děkuju ti hrozně moc za včerejší večer,bylo mi s tebou skvěle v 7 mě čekej xx Zayn. Tahle smska mě potešila daleko víc a šla jsem se oblíknout. 15 minut před sedmou jsem už byla nachystaná a čekala jen na to,až přijde Zayn… najednou mi zapípal mobil.

Friendship vs. Love | 3.díl

10. března 2012 v 15:35 | B.Showy
Vylezla jsem před dům a uviděla nějakého kluka jak je na stromě ( v naší zahradě ) a pod stromem stojí skupinka holek které si ho fotí a křičí na něj: I love you. V tom klukovi jsem rozpoznala toho blonďáka z mého ranního výstupu na letištní hale. Sedla jsem si na schody před dům a pozorovala to. Po asi 10 min se hlouček zmenšil a on si mě všimnul. Usmál se na mě a zamával mi v ten moment se na mě ty holky otočili a já cítila jejich nenávistné pohledy,usmála jsem se na něho ale taky a i zamávala. Napadl mě plán ukázala jsem mu směrem do leva za dům a že pak ke dveřím. Měla jsem v plánu ho zachránit zadním vchodem. Nejspíš mě pochopil, protože seskočil ze stromu a rozutíkal se za dům. Honem jsem teda běžela k zadním dveřím, pustila ho dovnitř a zamkla. Otočila jsem se na něj a chvíli jsme se dívali vzájemně do očí. Musím uznat, že ty jeho byli nádherně modré. Po chvíli mi začalo být trapně a cítila jsem že se začínám červenat. Tak jsme honem odvratila pohled.

''Ehm já jsem Christiana ale všichni mi říkají Chris''
'' Jé vidíš já se ti vlastně ještě nepředstavil - jmenuji se Niall, a mimochodem pěkné jméno.
''Jinak co to bylo to venku? '' škodolibě jsem se na něj usmála
''Ty asi nevíš kdo jsme - já a ti další čtyři kluci semnou na letišti,že jo?'' mrkl na mně
''Hmm ne měla bych snad? ''
''Jsme tak trošku slavní. Toť vše.''
''Aha dáš si něco k jídlu,nebo už půjdeš? Ne,že bych tě vyháněla.''
''Ne že to nezní lákavě,ale asi už půjdu tak se měj snad se někdy potkáme''

Odešel a já běžela nahoru do pokoje. Lehla jsem si do postele s tabletem a začala vyhledávat britské boy band. Jako první mi vyjel název - One direction - klikla jsem na název a trefa byli to oni,dole pod příspěvkem byly komentáře,jak jsou všichni užasní a sexy.Musela jsem si poslechnout nějakou jejich písničku a musím uznat že hlas mají krásny.Nějak jsem si to nechtěla připustit, ale pořád jsem měla před očima ten jeho krásny usměv. Vím,že ho už nepotkám moc bych si to přála ale to by byla dost dobrá náhoda.To jak mi zamával,usmál se na mě a ten jeho krásný přízvuk mám pocit že irský. A nejde vůbec o to,že je slavný to mi je uplně volné. Ležela jsem a připomínala si ten jeho krásný usměv když v tom mi do pokoje vtrhla Nikol..

''co tu ležíš jak placka? Jsme první den v našem vysněném Londýně a ty jseš v posteli? Okamžitě se oblíkej jdeme na nákupy a žádné odmlouvání.''
''Ale Nikol ja ted' vážně…'' nenechala mě domluvit..
podívala se na mě vyrazem že ji to je uplně fuk a jen řekla ''Za 10 minut ať jseš dole''

A tak jsem musela jít přitom se mi vůbec nechtěla. A to jsme se tak těšila na to jak vyrazíme na nákupy v Londýně. Učesala jsem si vlasy na volné bíle tričko s brit. Vlajkou jsem si hodila svetřík převlíkla se do rourových riflí vzala tašku a běžela dolů..Nikol už stála v předsíní a obovoula se,já si jen nazula kecky a šly jsme na metro.
Asi po 4 hodinách jsme spokojené každá aspoň s 3 plnými taškami odcházely domů a naše peněženky o polovinu lehčí. (Nikol si koupila - modré děrované kraťasy, 2 sluneční brýle,čtyři topy a letní pruhované šaty na ramínkách žabky a sandálky na podpatku. Chris - bíle šaty bez ramínek s páskem,kytičkované šaty s páskem a dvoje kraťasy -> 1.černé a 2. S britskou vlajkou, béžové gladiátorky a dvoje žabky) Na zpáteční cestu jsme si zavolaly taxíka a jely domů. Hned co jsme přišly,jsme si šly dát sprchu a rovnou spát. Uprostřed noci jsem uslyšela ťukání…..

Weekendovka 2012 - Konfirmandská & Dorostová

7. března 2012 v 21:39 | B.Showy |  My diary :)*
- Předem vám chci říct že se vám nehodlám omlouvat za to že jsem tu nebyla. Blog neberu totiž jako povinnost ale jako zálibu. :)

2.3 - 4.3.2012

john
Mněli jsme z dorostu weekendovou akci ve srubu v Písku :) (http://beskydskaoaza.cz/ - ta chalupa). No slovo bylo nádherné,chvály taky ve skupinkách se říkalo taky pěkné slovo. ( Modlidby a čtení z bible plus zpívání )

A večer jsme hráli v hlavním sale i hry.. a z jedné hry mám čtyři modřiny.. to prostě jsme museli se držet kolem něčeho a kluci z dorostu ( 17-19 roků ) tě museli od té věci odrthnout a převratit na záda.. a my jsme se z holkama držely sloupy a kluci jak nas odtrhavali tak z toho máme ty modřiny.. ( já i ostatní holky ). A v sobotu dopoledne byla bojovka.. to byl mazec totální... prostě to jsme měli přejit všeci ( kluci a holky z konfirmace ) přes kluky z toho dorostu a to bylo jakože přenášení knofliku.. z bodu A do bodu B. A to prostě nešlo přes ty kluky přejít.. oni tam 3 najednou čekali a chytali vás,a my jsme se z holkama pak domluvily že pujdeme lesem a kluci že po te cestě normálně a že oni je prostě zabaví a my holky projdem. A my jsme uplně zalezly hluboku do lesa,že jako půjdem lesem a tam bylo po kolena sněhu tak jsme se tím brodily...nakonec jsme vyšli z lesa,jenže to už býl stejně konec bojovky..

A sranda ta byla pak ve volnem čase taky užasná...byl zákaz - holky chodit na pokoj ke klukům a kluci na pokoj k holkám - ale jakože nikdo to nedodržoval že... A to byla sranda vždycky.. však znáte --> lechtání,skakáni po posteli,karty.. a ták. A vždycky jak jsme s holkami odešly z našeho pokoje někde a když jak jsme se vrátili tak jsme našly kluky z dorostu v našich postelích jak '' spali '' tak jsme je pak vždycky vyhaněli s posteli tak jsme po nich skákali a oni nas lechtali a ták.. :D
Ale nejvíce prostě bylo FJŮ FJŮ - to jsme s holkama vlítli ke klukům na pokoje a rozhazely jim všecky věci..

Tenhle víkend byl fakt užasný.Ke konci měsíce má být ještě dorostová weekendovka,yeees :'D :* těším se..

Pa :* někdy se zase ozvu with love,
your B.Showy


Friendship vs. Love | 2.díl

5. března 2012 v 16:21 | B.Showy

Friendship vs. Love