Friendship vs. Love | 4.díl

14. března 2012 v 20:03 | B.Showy
Ospale jsem se vyhrabala s postele a vykoukla se z okna. Pod oknem stal někdo, koho jsem vůbec nečekala. Byl to kluk s tmavými vlasy vyčesanými nahoru - ten který si mě dneska prohlížel na letišti. Upřímně bych byla raději kdyby byl dole pod oknem Niall ale i tak jsem se na něj usmala a zeptala jsem se ho co tady děla. On se jen usmál a zeptal se mě jestli bych nešla dolů. Tak jsem si na pyžamo navlíkla delší černý svetřík a šla dolů. Když jsem procházela kolem pokoje od Nikol pomaličku a tiše jsem našlapovala, abych ji neprobudila. Ještě u dveří jsem si v zrcadle upravila vlasy a šla ven. Před dveřmi už stál ten kluk. ''Ehm ahoj co tady děláš? Jak jsi věděl kde bydlím? Jak se vlastně jmenuješ? '' vybalila jsem na něj hromadu otázek a on se jen usmal a řekl: ehmm no já.. já se jmenuju Zayn. Jak jsem tě našel není podstatné jen jsem se tě chtěl zeptat jestli by jsi semnou zítra někde nešla'' usmál se na mě a sklopil zrak. ''Hmm, a proto jsi za mnou přišel ve třičtvrtě na 12 v noci.. jo a jen tam mimochodem já se jmenuji Chris. ''Promiň nějak jsem si ani nevšiml že už je tak pozdě,tak já asi pujdu.. '' řekl rozpačitě a znovu sklopil zrak, tou svojí stydlivosti byl strašně milý.. ''ne to je dobrý já stejně ještě nespala nějak jsem nedokázala usnout. A mimochodem klidně bych s tebou někde zašla, ale čas mám až k večeru'' řekla jsem nejvíc mile jak jsem dokázala. V ten moment co jsem to řekla okamžitě ožil rozzářili se mu oči a nadšeně řekl,že to vůbec nevadí že mám až večer čas že se teda večer v 7 pro mě staví. ''Jinak když už tu jsi nějak se mi teď nechce jít spát,nezajdeme se někde projít?'' nadhodila jsem mu tento nápad a bylo vidět,že ho to překvapilo ale příjemně jen kývnul hlavou tak jsem mu řekla že se jen zajdu nahoru převléct a hned jsem tady. Vzala jsem si rifle tílko a na něj zpátky svetřík ( byl docela teplý letní večer ).
Na procházce -
Jen tak jsme se tiše procházeli asi po 10 minuta ticha jsem se ho zeptala kde vlastně jdeme… on jen tiše řekl ''Není to vlastně jedno? '' asi měl pravdu tak jsem jen kývnula hlavou a usmála se na něj a šla dál.. Pak jsme vyšli na nějaký kopeček ( ze kterého byl nádherný výhled na celý Londýn ) a sedli si do trávy… Jen tak jsme mlčky seděli a po chvíli jsme si začali povídat on si lehl do trávy ale já dál seděla povídali jsme si po chvíli z něj opadla stydlivost uvolnil se a začali jsme si už povídat o všem možném a já najednou měla pocit jako kdybych ho znala roky… Bylo mi z ním krásně a skvěle se sní povídalo. Lehla jsem si vedle něj do trávy a nachvili jsme zase jen mlčeli a dívali se na hvězdy v tom se hřbety našich rukou o sebe otřeli a nějak spontálně se naše prsty propletli, užívali si tu krásnou chvíli… asi po 15 minutách se zvedl a řekl že už bychom asi měli jít podívala jsem se na mobil a bylo půl 1 ráno,zvedli jsme se a ruku v ruce jsme šli zpátky tou cestou kterou jsme přišli zase jsme šli jen mlčky,došli jsme před náš dům a rozloučili jsme se objetím…ještě jsme si stihli vyměnit čísla řekla jsem mu naposledy ahoj a šla domů..
Šla jsem zpátky do pokoje převlíkla jsem se do pyžama a šla si lehnout celou noc jsem nespala,musela jsem celou dobu přemýšlet o dnešku - jak jsem jim předvedla tu trapnou scénu,poté to s tím Niallem a ted' Zayn.. Niall mi byl hrozně sympatický už jak na tom letišti promluvil připadal mi v ten moment jako velký sympaťák. A Zayn ten je zase takový hrozně zahádny ale když ho nalomíte dokáže se vám otevřit a uvnitř je to strašně milý člověk.. nemohla jsem uvěřit,že jsem si o někom za 1 den udělala jasný názor… usnula jsem až pozdě nad ránem - kolem půl 7 a probudila jsem se až v 1 odpoledne..šla jsem dolů po schodech a když jsem vyšla do kuchyně Nikol už vysmáta si mě dobírala že tady měl asi někdo rušnou noc.. Jindy bych se sní hádala ale po včerejším krásnem večeru jsem měla skvělou náladu a neměla jsem chuť' se s někým škádlit… Dala jsem si oběd co uvařila Nikol - byla výborná kuchařka která navíc věděla co mi chutná nejvíce uvařila mi mé nejoblíbenější jídlo ( zapečené brambory s kuřecím masem,lilkem a celé přelité smetanou ) . Po skvělem jídle jsem vylíčila Nikol všechno se včera stalo,nevynechala jsem ani tu část že jsou to slavná britská skupina.. ta jen nevěřícně poslouchala,pak jen že mám neuvěřitelné štěstí a že doufá že ji s nimi seznámím..
Podívala jsem se na hodiny a zjistila že už mám ještě čas,proto jsem šla do pokoje nachvili si lehnout a přemýšlela jsem co si vezmu na sebe ještě štěstí že jsme byli s tou Nikol na nákupech hned mi bylo jasné že si vezmu nové boty a kytičkované šaty… k tomu ještě nějaký svetřík ( moje úchylka nosím je ke všemu a mám jich snad 20 ). Na chvíli jsem usnula a s hrůzou jsem zjistila že už mám jen čtyřicet minut.. podívala jsem se na mobil a měla jsem tam SMS od Zayna a taky od Niall.. NIALL: Díky má zachránařko měl jsem štěstí v nesnázích že jsi mě zachránila zrovna ty,nezašla by jsi pozítří do kina? Niall PS: dej mi do večera vědět. Hmm skvěle takže jedou po mě dva kluci najednou, kteří jsou skvěli kamarádi nevěděla jsem co na to Niallovi napsat a tak jsem ho nechala bez odpovědi a rozklikla SMS od Zayna: Ahoj Chris,děkuju ti hrozně moc za včerejší večer,bylo mi s tebou skvěle v 7 mě čekej xx Zayn. Tahle smska mě potešila daleko víc a šla jsem se oblíknout. 15 minut před sedmou jsem už byla nachystaná a čekala jen na to,až přijde Zayn… najednou mi zapípal mobil.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 TESS " <3 TESS " <3 | Web | 15. března 2012 v 8:29 | Reagovat

Dobrý, akorát mě tam strašně deptá, jak ti někde chybějí před slovy chybějí čárky. :D

2 Merry Merry | Web | 15. března 2012 v 8:49 | Reagovat

Nech už je pokračovanie! :D :D :)

3 Jukniseonline ;) Jukniseonline ;) | 15. března 2012 v 14:38 | Reagovat

[1]: haha :DD jinak těším se na pokračování :)

4 Nikol Hlávková Nikol Hlávková | Web | 15. března 2012 v 14:54 | Reagovat

grrr už chci pokračování!! :D jsem zvědava  koho si nakonec vybere a jak to všechno dopadne :)

5 Xoxo Nell Xoxo Nell | Web | 15. března 2012 v 16:02 | Reagovat

Už nevím co Ti mám psát, je blbé se pořád opakovat tak je to skvěle napsané. Z Tebe vyroste hodně nadaná spisovatelka:)

6 >Enemy< >Enemy< | Web | 15. března 2012 v 18:11 | Reagovat

dobrý diel :)

7 Markét Markét | E-mail | Web | 15. března 2012 v 18:31 | Reagovat

Krásné povídky píšeš :)

8 fashion-brilliants fashion-brilliants | Web | 15. března 2012 v 20:52 | Reagovat

dobré teším sa na dalšie :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama