Duben 2012

29.4.2012

29. dubna 2012 v 20:53 | B.Showy
Dneska jsme byly s kámoškou venku - znám ji už odmala! Mám ji ráda je to dobrá kamoška :*

kamoška
Kamarádka :)

ona
A zase oná :)

.
Já..

.
Zase já..

.
A zase - toto je i moje nová profilovka na fcb :)

.
A zase ona :))

All day! All night!

28. dubna 2012 v 9:37 | B.Showy
-

Jó dneska je u nás taková akcička - HUTNÍK ( Hutnický den )

PROGRAM:
.

Nó takže zítra tady čekejte fotky z té Akce! :) Určitě tam nesmím chybět! :D :)

Past, Present and Future...

24. dubna 2012 v 22:18 | B.Showy

Minulost,Přitomnost a Budoucnost...


No minulost dokáže člověka hodně poznamenat do budoucnosti.. Já se ale snažím moc do minulosti neohlížet. Člověk by měl žít okamžikem ale zase pamatovat i na to že to co ted' udělá má dopad na budoucnost. Ale zase nemá-li člověk dobrou minulost není to předpoklad pro to že nemuže mit dobrou budoucnost.

____________________________________

Nikdy se nevracej do minulosti, protože zabíjí drahocenný čas. Příběhy se neopakují, lidé se nemění..Nikdy na nikoho nečekej a nestůj na místě. Choď jen vpřed a nikdy se neohlížej zpět. Lidé, kteří tě potřebují tě doběhnou nebo budou s tebou kráčet dopředu tím stejným směrem. A hlavně, je třeba nechat lidi odejít-jestli se vrátí- patří k tobě..jestli ne, tak NIKDY nepatřili.

____________________________________

.

Pro mně je hlavně důležitá budoucnost a to co se děje ted'.. Chci být hlavně štastná a v budoucnosti cestovat... ♡The most beautiful story of all time..

16. dubna 2012 v 14:41 | B.Showy

( Z té pisničky mám husí kuži a brečím protože se mi vybaví vše z Titanicu.. )

Pro mě je to nejkrásnější příběh..Příběh o velkém neštěstí ale také lásce..je to film u kterého mám fakt velkou spotřebu kapesníčku. Viděla jsem ho opravdu hodněkrát znám co se stane jak to dopadne jaké scény tam jsou,ale i přesto mě vždycky každé shlednutí titanicu rozbrečí a ne jednou. Nádherná je scéna kdy Rose ''letí''. Nebo když ten starý manželský pár spolu leží v posteli když se lod' potápí a ta maminka ty děti uspáva v posteli. Taky je nádherné smutná scéna když Rose s Jackem jsou v moři a ona mu slibuje že nikdy nezapomene..taky mě vždy rozbrečí ta scéna kdy jedou v lodi mezi těmi mrtvými.
Nedávno jsem byla v kině na Titanic 3D. Páni to bylo vážně něco užasného. Tento víkend bylo taky 100 let od potopení Titanicu. A taky jsem tenhle týden viděla titanic 4x. Titanic jsem viděla asi 20x a ted' jsem se o něj ještě začala více zajímat ... zjištuju si o něm fakty některé mě docela překvapuju doporučuju třeba stránku titanicworld.cz tam je i ohledně filmu jak se natáčel ale také nějake zajimavosti. Prostě titanic je pro mně bezkonkurenční. Viděla jsem ho x krát .. ještě se na něj x krát budu dívat a x krát mě ještě rozbrečí.

.

.


.

.

.


.

Morning is wiser than the evening...I don't know

11. dubna 2012 v 19:43 | B.Showy

Too much thinking..

.
Jo říka se že ráno moudřejší večera,ale mě se nejlíp přemyšlí spíše k večeru.
Poslední dobou hlavně přemyšlím o sobě a o létě. Jo divný že o létě když venku to ani na to jaro nevypadá,ale možná tím spíš o něm uvažuju protože už vážně chci teplo.

Dala jsem si pár takových cílu ( plánu,změn - do léta a taky v průběhu léta).
  • Omezit počítač a hlavně v létě bejt ně něm co nejméně.
  • Fakt si zlepšit známky ve škole.Je děsný fakt že jsem už v 8 a počíta se mi to.
  • Rozhodnout se do konce prázdnin na jakou školu chci jít.
  • Začít pravidelně a zdravěji jíst + začít cvičit.Nemyslím si že jsem nějaká tlustá ale chci hlavně ''vypracovat'' postavu do plavek.Prostě mín nafoukly břicho a pevnej zadek + stehna.
  • O prázdninách si dát konečně 2 dírku do ucha + nabarvit si vlasy
  • At' mi přijedou v letě ty kamošky které mají.. takže užít si léto na 110%
  • Opravdu -> Fuck the views of other -> Dělám to tak z 90%.. a vážně není nic více osvobozujicího.
  • Více si vážit toho co mám..protože to co mám je užasné -> rodinu,zdraví etc.
  • Pomáhat se vším víc mamce..ona je ta osoba která si to zaslouží nejvíc
Je toho ještě mnohem víc ale momentálně je pro mně tohle ted' to nejduležitější co chci udělat protože na tomhle mi záleží.... :)

( K článku mě inspirovala BarbaChnička :** )

Reason to smile.. :)

7. dubna 2012 v 23:05 | B.Showy

One of the better days...

.
Tohle je úryvek z jedné boží písničky od mé nejoblíbenější skupiny ( One direction )

Jak odnadpis říka -> One of the better days.. :) Dnešek byl vážně fajn. Byla jsem domluvená s dvěma kamoškama - Luckou a Simčou že zajdeme do města ( no to naše město.. :D ) no a nakonec šli s námi i dva kamoši - Pat'as a Martin. No šli jsme do Albertu a pak isme si šli sednout do dvora ( býva při panelácích - asi vite co to je ). Tak jsme kecali a pak se nějak domluvilo že jdeme hrát flašku. Pravda a ukoly..otázky na pravdu se nakonec zvrhli na otázky víc na tělo.. :'D No jako ale sranda byla aspoň jsem se pár novinek dozvěděla. Pak jsme šli všichni k Lucce domu a zase pokračovala skvělá debata,srandy zase bylo dost.

V pondělí jak už jsem psala konečně to kina.♥ Tak strašně se na ten Titanic 3D těším.. :) Bude to pecka! :) Ta atmoška!..

.
TITANIC

.
VE 3D

.
S KAMOŠKAMA

.
A KŘUPAVÝ POPCORN K TOMU! ^^

Co více si přát.Jsou tu fakt fajn holky.Mám je ráda.
Doufám že máte taky skvělý plány do příštích dnů.Tak pěkný zbytek prázdnin! ^^

Hi :*

Fuck this shit. I go to London

6. dubna 2012 v 21:09 | B.Showy

another strange day...

.

Obrázek vypovída za vše.. nejraději bych se tady na všechno vys*ala a jela do Londýna - město které je mým snem.
Poslední dobou mám takové nějake divné dny.. třeba jdu spát jó..jdu spát unavená a probudím se unavená ještě víc.

A nebo brečím a zachvíli se směju jak pominutá. Je fakt že jsem taková prostě citlivá,dneska jsem se koukala na film u kterého jsem si asi nejvíc pobrečela za dlouhou dobu.. Nedávno jsem taky u jednoho filmu brečela ale u tohohle jsem brečela jako asi ještě u žádneho filmu.


.

Muhaháá :** Zítra jdu s kamarádkama ven ( s Luckou a Sisou - jsou to super kamošky )
A v pondělí jdeme do kina! Na TITANIC 3D - yéah,to bude vážně pecka! Ale určitě na 100% brečet.
Protože mě vážně hodně filmu rozbrečí a titanic je bezkonkurenčně vážně hodně dojemný film.

Tak CIAO! + Doufám že se vám nové záhlaví líbí :)

Photography

4. dubna 2012 v 12:00 | B.Showy
Zdarec :)

Někteří kdo čtou můj blog pravidelně anebo delší dobu ví že můj sen je být fotografkou.. taky chci v budoucnu zkusit nějakou pěveckou soutěž. A tady je pár fotek co jsem fotila včera ^^

Friendship vs. Love | 6.díl

2. dubna 2012 v 21:27 | B.Showy
Z pohledu Chris
Ráno jsem se probudila kolem 10 a překvapilo mně že vedle mě už neležel Zayn. Cítila jsem se tu jako doma tak jseš šla do koupelny se trochu upravit ale bylo to trošku obtížné když jsem byla v domě kluků kde neměli žádné malovátka - ani řasenku. Když jsem si opláchla obličej a vlasy stáhla do culíku šla jsem dolů se nasnídat a zjistila že jsem v domě sama. Na lednici visel vzkaz že se mám nasnídat chovat se jako doma a počkat na ně až přijdou ( ve 13:00 ) Bylo 10 tak jsem měla čas. Dala jsem si rohlík se sýrem a šla si zapnout televizi - když se mám chovat jako doma tak jako doma… Po snídani jsem vypnula televizi, protože tam nic nehrálo a šla jsem se napít,najednou jsem uslyšela kroky po schodech,docela mě to vystrašilo tak jsem vzala nuž a šla kolem zdi nepozorovaně ke schodem skočila jsem před poslední schod v dolním patře s nožem a Niall se na mně díval jak na cvoka…
''Ježíš,Nialle víš jak jsi mě vylekal?'' vykoktala jsem ze sebe a začala se smát
'' Ehm spíš ty jsi mě vylekala.'' řekl uraženě a začal se smát taky
'' A co tady vůbec děláš? Neměl si teď' být s klukama'' mrkla jsem na ně a on jen sklopil zrak
'' No měl ale.. no nějak se mi nechtělo nijak jít,a nebylo to moc důležité jen něco ohledně zítřejší autogramiády,takže jsem tady ''
Najednou jsem se cítila trapně že si tady tak sním jen tak povídám a mám na sobě jen kalhotky a volné tričko
''Em promiň půjdu se převlíct a pak příjdu zatím si posnídej''
''Mě to nevadí že jseš takhle….'' asi si uvědomil co řekl a tak zmizel v kuchyni.
Nějak jsem to neřešila i když nebyl mi tak uplně volný..možná jsem k němu něco cítila ale mámZayna! Šla jsem se převléct . Ale problém byl v tom že jsem tu měla jen věci ve kterých jsem byla včera na našem rande. Tak jsem si vzala nějaké Zaynovo triko a krat'asy. Musím uznat že jsem v tom vypadala docela směšně ale no co už.

Z pohledu Nialla
Když jsem šel dolů čekalo mě šílené překvapení, stála naproti mně Chris s nožem. Měl jsem co dělat abych nedostal záchvat smíchu, ale chtěl jsem dělat uraženého ani nevím proč ale nějak se mi to nedařilo vypadala hrozně směšně.
Zeptala se mě jakto že jsem tady a ne s klukama, vymluvil jsem se na to že to nebylo nic důležitého pravdou sice bylo že to nebylo nějak důležité ale měli jsme tam jít všichni ale zase to nebylo tak důležité aby mě kluci nutili ať' jdu s nimi. Pravý důvod byl ale představa že budu teď nechvíli sám s Chris.
Akorát jsem řekl děsnou blbost. Ona řekla že se jde převlíct a já ji a to řekl že mi nevadí že je takhle jenže to nešlo neříct ona vypadala nádherně sexy..
Dneska jsem nad ní celou noc přemýšlel. Prostě jsem se do ní až po uši zamiloval..jenže je to skoro holka mého kamaráda..hrozně se trápím jenže změnit to nemůžu ona mi zamotala hlavu a já ji ani nemůžu říct co k ní cítím i když si myslím že to aspoň trošku tuší.
Ze přemýšlení mě vytrhl telefon volali kluci že se zdrží a že přijdou až kolem půl 3 a Zayn řekl že mám vyřídit Chris že nemusí čekat ale, že bude rád když na něj počká. Tahle zpráva mě hrozně potěšila mě jsem ted' Chris 3 hodiny jen pro sebe.

Z pohledu Chris
Byla jsem oblečená tak jsem udělala to, co jsem slíbila a šla zpátky za Niallem. On ještě pořád seděl v kuchyni a snídal. Když se na mě podíval začal se hrozně smát,ani se mu nedivím vypadala jsem v tom Zaynově oblečení vážně směšně..
''Volali kluci prý se zdrží budou tu kolem půl 3. Zayn říkal že jestli chceš tak na něj čekat nemusíš ale že bude rád když tě tu ještě najde''
''Aha fajn,no doma bych se asi nudila tak klidně zůstanu ještě když mám tak skvělou společnost'' šibalsky jsem na něj mrkla…on se ale jen usmál a dál jedl.
Šla jsem si nalít džus a když tak seděl zády ke mně nedalo mi to a začala jsem ho lechat tak se to zvrhlo v pořádnou -lechtačku- Niall vstal a ''přehodil'' si mě přes rameno a utíkal semnou na zahradu. Moje snaha vymanit se mu byla zbytečná.. když jsem uviděla bazén začala jsem ječet ještě víc protože mi bylo hned jasné co chce udělat ''Nialle Horane já tě zabiju! Okamžitě mě pusť'' On jen běžel dál a strašně se smál. Takže jsem se smířila s tím že skončím ve vodě, a taky že skončila.
Hned co jsem se dostala na vzduch tak jsem se rozhlédla ale Niall nikde ''Ehm vážně vtipné Niall'' ale asi po minutě nebyl nikde a mě to už moc vtipné už nepřipadalo…najednou mě něco zatáhlo za nohu pod vodu a byl to samozřejmě Niall.Oba jsem se vynořili a já jsem ho začala zase lechat, snažila se ho i potopit,jenže znáte to kluka prostě nepotopíte.. Nevím jak se to stalo ale najednou jsem ho držela kolem krku a nohy měla obtočené kolem jeho těla..dívali jsme se z očí do oči a naše rty se přibližovali..políbili jsme se a já cítila motýlky v břiše což mě uplně dostalo byla jsem ze sebe zmatená.. uvědomila jsem si že to co dělám není správné ''Nialle tohle by jsme neměli'' podívala jsem se mu hluboce do očí a pořád byla ně něj natlačena a obtočená kolem něj ''Já vím'' řekl provinile a začal mě znova líbat a já opět cítila motýly v břiše,dotýkal se mě po celém těle mi tričko takže jsem byla jen ve krat'asech a podprsence..dotýkal se mě všude po těle a mnou projíždělo tisíce nádherných pocitů..najednou mě vzal do náruče a šli jsme dovnitř. V náruči mě donesl do postele a začali jsme se navzájem svlíkat.Po pár sekundách jsme už byli uplně nazí a užívali si jeden druhého.. a samozřejmě se stalo i to.

Po půl hodině
Leželi jsme vedle sebe a já si začínala uvědomovat co jsem udělala..