Květen 2012

Život je hra,osud mícha karty a my hrajeme

29. května 2012 v 16:28 | B.Showy
Dneska bude -> Obrázkový Deník ♥ :)

.
Ano, za nedlouho jedeme ze školou do prahy :)
7.6 - 9.6 ... Už se těším! 5 hod cesta vlakem..takže sranda bude určitě! :)
A vubec bude to super.. :)

Yea,ještě 32 dnů a jsou PRÁZDNINY! :)
V letě možná pojedeme do Italie nebo do Chorvatska...:)

.
Ano :) Jako nechci hubnout jen vyladit :) At' pak to je v letě - SUPER! :)

.
Jinak v letě strašně miluju Meloun! :)

.
Strašně se mi líbí kytičkovane wayfarer :) V jednom obchůdku jsem viděla jedny totálně hezké! :)
Chtěla jsem si je koupit ale neměla jsem už peníze na zbytečné utrácení :D :/

.
Red Hair♥ Strašně se mi líbí červené vlasy! :)

Nga Luongova

28. května 2012 v 15:31 | B.Showy |  Fashion and Beauty
Tahle slečna je vietnamka,narodila se v české republice - v Praze. A nyní žije ve Francii :)
Umí vietnamsky,česky,anglicky a francouzky. A má super -> Fashion blog!
Mně se jeji styl líbí. Myslím si že to jak se oblíka je myslím ovlivneno tím kde bydlí.Některe jeji další outfity co ma na blogu,
kdyby si to někdo oblékl u nás, na něho někteří divají jak na exota.. Mě osobně se hrozně libi outfitt 3,5,8 a 10 :)

Jako nevěsta... :)

27. května 2012 v 20:59 | B.Showy
Dneska jsem měla konfirmaci :) takže ukončená roční konfirmační nauka :) ale určo to pro mě nekončí! Chci ted' pokračovat -> Chodit na dorost! :) A z kamošema z kofirmace jsme si řikali že budeme něco pořád společně podnikat :)

Společne fotky a fotky s konf. vám sem dám pak až je budu mit.. :D :) Zatím to jsou jen moje co jsem se doma fotila :)

.


The Vow

19. května 2012 v 12:44 | B.Showy

Děj filmu je inspirován skutečným příběhem.

.

Děj: Leo (Channing Tatum) a Paige ( Rachel McAdams ) jsou št'astný manželský pár, ale do jejich štěstí zasáhne tragická autonehoda, při níž Paige utrpí vážné zranění hlavy a ztratí paměť. Poslední, co si pamatuje, je její život před tím než Lea poznala a to že studuje prává a je zasnoubená se svým bývalym přitelem Jerremym.Leo je pro ní uplně cizí člověk.On se snaží vrátit ji pamět zpět.Vozí ji na místa kde předtím byli spolu,říká jí co kde dělali ale ona si na to vše nemůže vzpomenout.Toho využijí její rodičea snažís e o to aby Paige byla opět jejich poslušná dcera a ne ta která odešla bydlet do města,věnovala se umění a žila se svou láskou.

Více vám prozrazovat nechci jak to bude pokračovat,ale určitě stojí za shlednutí .

Můj nazor: Film se mi hrozně libíl.Shledla jsem ho na doporučení jedné blogerky.Takže bych ho chtěla doporučit i vám.Děj zní jako taková zase další romantický stupidní film, ale skutečný základ zcela potlačil tradiční hollywoodské prvky romantických filmů.Rozhodně vám u něj i slza ukápne.

.
Vidím jak se na něho dívaš.Poznám to takhle jsi se divala i na mně.
.

.

.
Bereš mně takovou jaká jsem a ne takovou jako mě chceš mít.

.¨


Film si mužete stáhnout >ZDE< Vážně ho doporučuju shlédnout :)

11.5.2012 - Převodovka

12. května 2012 v 8:28 | B.Showy
Po včerejšku mám totálně dobrou naladu ted' momentálně ani neřeším tamto o čem jsem vám psala.

11.května
Píše se tento den,možná pro někoho obyčejný ale pro mně nezapomenutelný den.
Uskutečnila se totiž převodovka konfirmandů do dorostu, a přímo konfirmaci už mám *jak se říka* za pár.. Sraz jsme měli o půl 4 na Hutníku ( sborové centrum hutník ) šli jsme na hřiště k DDM a hráli hry teda oni hráli já Market a pak i pár dalších holek jsme jen seděli u kraje a sledovali je. Bylo sranda sledovat jejich fotbal protože hrálo i pár holek,později už hrali basket. Ale my nehráli nic,pak i tři kamoši s té konfirmace taky přestali hrát a sedli si ke mně a Market tak jsme kecali a oni že jestli nezajdeme do Lidlu ( bylo to od tamtud kousek ) tak my že jo tak jsme zašly za Naty ( jedna dorostkyně ) jestli mužeme zajít do Lidlu tak ona že jo ale at' dávame pozor tak jsme šli já a Market s Honzou,Filipem a Plyšákem ( tak říkame Dominikovi jsme to s tou Market vymysleli -> je modrooky blond'ák ) do toho Lidlu teda. Nakoupili jsme, no vlastně jen kluci my si sebou z Hutníku nevzali peníze no a pak jak jsme už vycházeli tak oni už se všichni vraceli tak jsme šli zpátky na ten Hutník.Tam jsme měli takové slovo,pomodlili jsme se a zaspívali si potom byla ta převodovka. To Jsme měli docela štěstí páč vždycky byli hnusné ůkoly - takové nechutné ale letos ne. :D Takže to jsme měli dobré - kluci museli vypít velkou minerálku za minutu a půl a my holky půl litrovku minerálku za minutu.. Jak jsme to všichni splnili i když většina kluku třeba v limitu ne my holky jsme to daly do limitu. Potom jsme šli ven tam jsme opekali párky a kecali my konfirmandi spolu a dorost spolu víc. Tak to jsme se skvěle nasmáli.Pak kolem 9 se to už začalo rozcházet tak jsem jela domů.Ale rozhodně ten den mi skvěle spravil náladu a i dneska se mám super!

12 - 13.května
Ještě nic nemám vymyšlené ale chci si i víkend užít. :) Zítra jdu s kamoškou ven :) a pak se jdeme s jednou kamoškou podívat se na 3D Ligu - Finále ( florbal ) náš Třinecky tým bojuje o 3 místo,aby jsme se dostat do Superfinále.. ♥ :)

...Jsem na sebe naštvaná..

10. května 2012 v 22:15 | B.Showy
Tohle je smršt' mého poněkud bolavého ja takže nemusíte čist.....

Poslední dobou si připadám hrozně děsně! Trápim kluka který je děsně fajn,zajíma se o mně,povída si semnou,má mě rád! ale já ho prostě mám jen ráda jako kamaráda! :/ Každé krásne oslovení,usměv,zajem o mně a vše mě ničí čím dál tím vic! Jsem na sebe naštvana že ho mám ráda jen jako kamoše! Nechci ho trápit.Vím jaké to je když tě má někdo rád a ten druhý ne a nebo jen jako kamarádku. Je to děsné, a nechci byt duvodem toho aby se tamten trápil.Každý večer kvuli něj brečím že ho mám ráda jen jako kamoše a jsem v podstatě na něho hnusná a trápim ho tím že jeho lásku neopětuju.Citím to ještě na dalších hodně probrečených večeru ale časem mě to pak nějak přejde.. ale zase tohle je něco jineho. Trápim ho,on mě miluje, a ani neví že tím mě v podstatě trápí.Tím že mně má rad jako něco víc...


hh

I want!

8. května 2012 v 17:40 | B.Showy
Optimista -> Už jen 53 dnů
Pesimista -> Ještě 53 dnů

A co že vlastně? No přece -> SUMMER (Holiday) <-

3.5.2012 - Photography

3. května 2012 v 22:12 | B.Showy

Původně jse chtěla fotit jen 'přirodu-rostliny' ale pak se mi tam připletla ke mně naše kočka tak jsem fotila i jí.. :D :)

B.Showy

Tina - Si Sám

2. května 2012 v 13:56 | B.Showy |  Music & Film
Málo kdy se mi líbí nějaká česká nebo slovenská písnička... Ale zrovna tuhle jsem si uplně zamilovala...
Text má v sobě příběh zkrátka dáva to smysl :)

TEXT