Červen 2012

First day! holiday! :)

30. června 2012 v 16:59 | B.Showy
Dnešek jsem si užila.Skvělý 1 den prázdnin který ještě samozřejmně nekončí! :) Hned ráno jsme s kamarádkou jely do města.Nakoupila jse si hodně kosmetiky - odličovač,pudr,vatové tamponky na odličování a voňavku ELITE London Queen - dokonale voní.
Pak jsem si koupila i řetízek a naušnice v Takku a kamarádka Tričko.Pak jsme si i koupily Frisco - černý ribíz je nejlepší ( podle mně ) a kamarádka si koupila Frisco brusinka.Jsme byli v Tescu expres a poprosily jsme jednoho chlápka až nám to Frisco koupí.Nebyly jsme si totiž jisté jestli by nám ho prodaly.A on ještě že a kolik vám je? a my: nó 15 nám už bylo no (lež samozřejmně). a on a občanky asi nemáte u sebe co? a my: ne bohužel.Tak vemete nám to?...Nakonec nám to koupil.Šly jsme s tím friscem sednout do parku a největší sranda ale byla jak jsme to venku oteviraly! :D Ruce dořezané z toho víčka.
Pak jsem byla v bazenu a opalovala.Taky jsem se dneska nechala ostříhat.Ale není to nějak viditelné.Spíš jen ta kadeřnice tomu dala tvar.Pač už to bylo dorostnute a nemělo to moc nějaky střih.A v pondělí nebo v úterý pujdu na hnědo, asi i s blond. :) (A pak někdy později asi na červeno.)
Večer asi ještě budeme s našima grilovat.Mamina nakoupila na grilovačku ovocné piva - radlery tak bude k tomu masu aspon co pít! :D :)

,
.
.

A co vy jak si užívate první prázdninový den? :)

The flow of ideas....

26. června 2012 v 14:47 | B.Showy
.
Ano chci už lásku.Už mě nebaví být sama.
Chci někoho kdo mě bude milovat,já jeho a budu moct s ním být sama sebou.

.
.
Je přesně to je důvodem toho že toho kluka nemám.Nevím se rozhodnout.Každý má sve + a -
Někdy si řikam jestli by nebylo lepší se na oba vykašlat a poohlednout se po nějakem 3.
Ale to zase ne.. :/ Hold nevím který je pro mě ten lepší.Ten pravý.Nechi ani jednomu ubližit...

.
Ještě 3 dny a FUCK SCHOOL FULL na 2 měsíce.
.
Už zachvíli bude prázdniny ^^Mám už toho hodne naplanováneho.A doufám že to všechno vyjde.
Strašně se už těším.Konečněě!! :))

PS:New layout je :) Doufám že se líbí! Slečna která mi jej dělala je hrozně šikovná! :) ještě jednou moc děkuju:)


Style!

17. června 2012 v 10:53 | B.Showy
Dokonalé! miluju ty outfity z weheartit :) Jsou pro mě velkou inspirací.

.

.

.

.

Praha 2012

11. června 2012 v 21:30 | B.Showy |  My diary :)*

Praha 2012-Školní vylet


Ubytování bylo super bydleli jsme v TrioCampu - byli jsme po 3 nebo 4 holkách v Bungalovu a kluci na chatkách po dvou.

V Praze se mi hrozně líbilo hned jsem si na ten ruch,spěch a vše co v Praze je hrozně zvykla :) V Campu to bylo super byli tam dvě trampolíny na těch jsme se všichni dobře vyblbli a hlavně tam trávili většinu volného času v kempu.. :) V praze se mi taky jako každé holce libily ty obchody ktere měli docela hodně pater.Koupila jsem si samotřejmně trička ( 3 ).. mám z nich radost jedno je z New Yorkeru, druhé z Gate a třetí z Tally Weijl. Památky bylo taky fajn libil se mi hrozně vyhled z Petřínu a taky byla hezká vyměna stráží na Pražském hradu.. a naprosto užasná byla Neviditelná výstava kterou jsme v Praze navštívili ( Kdo má možnost tak mu dopuročuju do Prahy na to zajít ).
Z výletu z Prahy mám nespočetné množství zažitku.A řekla jsem si že pokud mi nevyjde život v zahraničí - v Anglii tak budu žít aspon v Praze.Hned bych se tam vrátila..nevím jak to máte vy ale třebas my jsme na zrovna školních-třídnich pobytech vždy nejvíce co se třídy týče stelení a je vždy dobrá atmosféra!

A ted' už fotký! :)


Prague! :)

5. června 2012 v 18:34 | B.Showy

Už jen 1 den a 2 noci a jedeme! :) Už se vážně moc těším.Bude sranda - ve vlaku,na pokoji,po praze,kino a samozřejmě navštěvovaní se na chatkách! :)

1.Day
Václavské Náměstí,Staroměstské náměstí,Židovské město,Karlův most,vltavské nabřeží až po Národní divadlo,Národní třída

2.Day
Valdštejnská zahrada,Malá strana,Pražský hrad,Petřín(rozhledna + zrcdl.bludiště) a pak neviditelná výstava/ výstava Bodies ( já si vybrala tu neviditelnou )

3.Day
3D Kino IMAX a pak domů :)

Strašně se už těším a v pátek nebo ve čtvrtek ještě budeme mít prohlídku večerní prahy.. :)

Už se nemůžu dočkat! Celé 3 dny + vlak budu fotit a fotit takže se těšte na smršt' fotek a zážitku :) Páá :*

Pomluvy,závist a lži - Článek na TT

2. června 2012 v 12:17 | B.Showy
Podle mě tyto tři věci jsou ''Každodenní šálek čaje'' v dnešní době jsou určitě.Svět je plny pomluv,zavisti a lži.. každý den se s tím setkáváme.

Pomluvy (a drby)

Tu jsou,byly a budou.Okoli si najde vždy duvod proč pomlouvat.At' už proto jak se oblékame,chováme a co děláme a nebo jen proto že jsme jiní než lidé v našem okolí.Myslím si že občas pomlouvá každy.Dali by se najít takové dva typy pomluv:
1)Drby- Řekla bych že tyhle jsou ještě tak trochu v pohodě..Drbe každy i já.. vznikají,když se někomu třeba stane nějaky trapas nebo něco udělal..ale jsou založené na pravdě.
2)Pomluvy- Ty už tak v pohodě nejsou.Pomlouvat by se nemělo ale stejně to dělá hodně lidi.Neříkam že jsem někdy nepomlouvala,ale ted' už ne ( nebo aspon určitě ne ty lidi na kterých mi záleží).Není to ani trochu správne i když drby taky ne,ale pomluvy jsou ještě horší vznikají tím že si je někdo vymýšlí a rozšiřuje dál.

Závist

Lidé touží po mnoha věcech byt bohatí,hezcí,slavní něktěří zase byt štastní a nalezt lásku.Když člověk ale zavidí je na tu osobu ve svém okolí,která má to co on nemá zlý mluví s ní podrážděně.Závist nás mnohdy dožene až k šílenství.Kdy někomu zavidime až tak moc že je to až chorobné.Jasně že taky někdy někomu občas něco závidím,ale spíš mě přepadne ta touha taky něco takového udělat-dokázat stejně jako on/a :)

Lži

Vznikají mnohdy bez duvodně.Myslím si,že nejhorší lži jsou ty ve vztahu a kamarádství.Protože když člověk někomu věří a ten mu lže tak je to fakt hodně hnusné.Myslím si že nejhorší 'kombinace' je když někomu věříme a ten nás - pomlouvá za zady přitom nam ještě lže a dělá to všechno jenom proto že nám zavidí.To je potom je ta největší ubohost co člověk udělat!

.

Já osobně se snažím nepomlouvat,nezavidět a nelhát u všech věcí to je někdy těžké..ale každy člověk by se měl pokoušet to nedělat,protože je vážně smutné že zrovna tyhle tři věci jsou hodně často - Každodenním šálkem čaje.