Červenec 2012

Prosím o hlas! :)

31. července 2012 v 14:38 | B.Showy
Nevzpomínam si kdy jsem naposledy tady o něco prosila tak prosím dejte mi hlas tady! Pro B.Showy - Beat

.


Děkuju moc s láskou vaše B.Showy.

XcamP 2012

27. července 2012 v 23:59 | B.Showy
Jak jsem psala měla jsem na ten XcamP jet tak jsem nakonec jela až dneska.Kdy byl poslední den a nelituju!! :) Přechvili jsem dorazila domů a bylo luxusně! Předčilo to moje očekávání.
Jak už jsem psala bylo to křest'anské takže bylo slovo od Amíku takže to mělo svoje kouzlo jedinečné. ( ti tam byli s nama už od English Campu a zitra budou odlítat ) Pak bylo volná zabava připravoval se koncert.(KL Band a A+T,Darce ( užasný si na youtube najděte něco ;),Jeno's Brothers,GodZone) a dneska byl koncert XcamPové doprovodky - Forgiven! :) Někdo by raději navštivil normální festival.Kde má alkohol a kdoví co.Ale pro mě je nejžasnější XcamP.Naplnil mě zase nadšením změnit svuj život.A být zase více při bohu.
Jinak od 2-5.7 jedu na Slovensko na CampFest :) Tak články nebudou ;) ale pak vám to pořádně zrekapituluju!! :) Je to velký křest'anský festival na Slovensku.A je tam hodně zahraničních skupin a zpěváku a měl by tam byt i jeden raper z UK.Už jen z jeho videopozvánky se na něj hrozně těším.

.

Život Directionera.

27. července 2012 v 11:39 | B.Showy
Napadlo mě napsat o sobě článek.Resp. o skupině kterou zbožnuju.


One direction

Jo vím spoustu lidi a určitě i někteří z vás je nemají rádi. Ale pro mě je tahle skupina hodně. A budu ráda když si tohle přečtete.A napišete váš názor na ně.Pokud na ně nebudu nadávat .Kritiku jde napsat i na ůrovni a bez vulgárnosti.(Nikoho nenutim aby se na všechny videa co tu dám dival ale za shlednutí nic nedáte. [Já si taky shlednu nějaké vaše video i když je o něčem interpreta co zrovna nežeru.] )

Bad feelings were replaced...

24. července 2012 v 16:53 | B.Showy
Jak jsem psala v min. článku že po chvilce jsem z těch sraček zase venku,tak je to zase dobrý.Včera jsem byla poprvé venku s jednou kamarádkou ( znaly jsme se přes fb+skype hovory).Psaly jsme si od dubna, a ven nezašly a to bydlí jen 13,1 km.Včera bylo 23.7 - dva roky ode dne kdy vznikli One direction.(Ve 20:22 kdyby to někoho zajímalo.) a tak jsme si řekly že je ideální den kdy jít ven když jsme obě directionerky.

Ten den byl jeden z nejlepších.Totálně jsem si ten den užila.Měly jsme obě pocit jako by jsme se znaly celý život.Je ode mně o 2 roky mladší ale to vůbec nevadí.I tak je bestovní.A tak prosmáty a skvělý den jsem dlouho nezažila.

.

________________________________

Dneska jsem zase byla venku s kamarádkou ze třídy s Luckou.Fajna baba! Jsem ji ráda.Mohly jsme fajně pokecat.Obě dvě jsme se schodly na tom že to co jsme si řekly že už jsme prostě musely prostě někomu říct.Takže jsem si dnešek opět užila.

_________________________________

Zítra nejspíš jedu s kamošem a kamoškou do Smilovic na XcamP 2012 - Je to týdenní (křesťanský) mládežnický festival.Kdyby jsme tam spali a jedli tak to platíme ( jasně že to je lepší tam byt i přes noc-větší srandda) ale my tam jen dojedem na ten program.Ale i tak věřím že to bude super.Strašně se těším! :)
Horší bude když nesežene odvoz.Jinak bych nemohla,protože nevím jak bych se večer dostala domů.


No nic jdu ještě do bazénu. Aco jak si užívaté vy? :) Doufám že skvěle.

SHIT,SHIT and SHIT -.-

22. července 2012 v 22:34 | B.Showy
Tento text jsem vyloudila na svět 18.srpna 2011.A po roce mám opět stejny pocit.Byly dobrý chvile.Jo mám se svěle a všechno co tam je zminěno nesedí, ale tenhle pocit se mi zase dostáva pod kůži.

.

Poslední měsíc až moc přemýšlím o svým životě , o jeho smyslu ..
poslední měsíc si víc a víc uvědomuju jak málo je lidí co mě podrží když je nejhůř ..
sedím doma, čumím na televizi,sedím tady a nudím se ..
Ven nejdu.Není s kým.


měnila bych ..
měnila bych s každým druhým ..
..jdu po městě a koukám na spoustu štastných zamilovaných lidí .. závidím jim ..

Jo virtuální přátelé .. ale co to je ? sama sobě se směju do ksichtu jak žiju.
jsou to sice skvělí lidé kterým věřím ale čas venku s nima trávit nemůžu ..

nikdo nepochopí můj problém , nevžije se do mojí situace ....


________________________________

Jo je to tak člověk se sám dostáva do sraček.Většina lidi je v kontaknu více virtualně než osobně.
Taky závidim těm (štastně) zamilovaným párům.Mam šanci ( ted' už možná ne.Nevím možná dlouho čekám) a nevážím si to!
Taky žiju jak nějakej Lozer a sedím na fb.Jo chodím ven s lidma ale neni to takový to že už to mam uplně naplanový.Bud' ta druha osoba má na mě čas nebo smůla. -.-
Jo fakt se směju sama sobě..


_______________________________


Ale to je dočasná sračka.Za pár dnů se z toho dostanu (Maybe).

Room inspiration 0.1

21. července 2012 v 12:55 | B.Showy
Ahoj určitě né každý máme pokoj podle svých představ a třeba by jste si svůj pokoj chtěli nějak z utulnit a zhečit.Tak tady máte nějaké tipy. Mě osobně se všechny hrozně líbí.A plánuju nějakou z těchto věcí si v pokoji zrealizovat.

TIPY v C.č

I just wanna be free and happy...

18. července 2012 v 0:00 | B.Showy
Dneska jsem byla celý den doma.Ale nějak jsem se nenudila.Ted'ka večer ( cca před hodinkou a půl ) jsem si psala s kámošem a že at' příjde.Ale má něco s nohou tak se mu už nechtělo se tu večer táhnout.SHIT! -.- :D

.
Občas bych si přála být volná jako pták.A od všeho si v klidu odletět.
A taky bych mohla vklidu se vysrat na všechny co mě serou ( a to doslova :D ).
Ne,ale hlavně bych mohla zaletět do Londýna.Snad tam.ale příští rok poletím jako člověk.


.
Chci druhou dírku! Akorát se trošku bojím že mě to bude bolet.

.
Miluju když prší.A zrovna dneska pršelo.Sedla jsem si k oknu a pozorala déšt' :)
Miluju sledování jak kapky stékají po okně.Mám pokoj pod střechou jak kdyby.Takže naprosto miluju lehnout si na postel a poslouchat jak dešt' bubnuje do střechy.

A few things I want to tell you....

14. července 2012 v 15:37 | B.Showy
Můj nový dess přesně vyjadřuje můj sen ''motto'' nebo jak to nazvat: Nebojím se být š'astná,vyseru se tu na to a půjdu do Londýna a nikdy se nezvdám svých snů.

Jinak včera jsem byla s Orčou ( ladolcevita.blog.cz ) v kině na filmu - Jak porodit a nezbláznit se. Vážně doporučuju je to skvělá komedie.Fakt jsem se u toho nasmála.
Trailer


Založila jsem si svou stránku na votocvohoz.cz tak budu ráda když se mrknete a třeba se vám něco bude líbit tak mi napište na tu stránku. votocvohoz.cz/beatris

My Outfit 0.1

13. července 2012 v 15:47 | B.Showy |  Fashion and Beauty

Article Title can't be empty....

12. července 2012 v 13:54 | B.Showy
Poslední dny jsou takový jiný.Chodím ven s lidma se kterýma bych neřekla že bych už někdy ven šla nebo s lidma u kterých bych vubec neřekla že bych s nima někdy ven šla.
Taky dělám věci který bych nikdy neřekla že udělám a nebo věci který nechápu jak mě mohly napadnout.Dělám někdy i špatný věci jako třeba včera/dnes.Ale rozpitvávat to tu nechci.Ale dělám taky spontálni věci ze kterých mám radost a to taky včera.

Poslední dva dny se v sobě moc nevyznám.A jsem nějáka jiná.Snad se zase vrátim do normalu protože už nechci takhle litovat různých blbosti co dělám.

.kežby mi to šlo.... dělat všechno a nelitovat ničeho.

Taky jsem si dočasně deaktivovala fb a musím říct.Fůůů uleva.Sice zatím to je 1 den ale i tak.Ale zase vim že se tam brzy vrátím.Protože tam mám hodně lidi na kterých mi zaleži.Taky tam mám všechny novinky o 1D! :D <3 a taky tam mam povinnost adminky na stránce kterou zbožnuju a i ty spoluadminy.Mrzí mě že by to nešlo uplně opustit,ale i na pár dnů to bude dobré. :) Třeba tam přilezu už dneska večer ale třeba až za tyden nebo dva.Momentálně jsem ale spokojena že tam nejsem.