Srpen 2012

Love it!♥

31. srpna 2012 v 16:28 | B.Showy
Cvoky,cvočky,cvočečky!♥ Strašně se mi líbí všechno s cvokama! Bohužel v mém šatníku se týto kousky nenachází.Ale plánuju si svůj šatník obohatit o pár kousku s cvočky..Strašně se mi líbí jak dodávají otfitu drsnost a i s romanticke holky dokážou vytvořit rebelku. Love it..!

.

.

.

.
.

.

.

.

.

.

.

Fashion DIY 0.1 - Bracelet

28. srpna 2012 v 10:05 | B.Showy |  Fashion and Beauty
.
Potřebujete jen:
spínací špendlík
kousek řetízku
2 ''kolečka''
( pokud chcete náramek zlatý tak zlatý sprej. )

.

Mě se to teda líbí! :) A asi si nějaký brzy udělám.
A co vy? Libi se vám to? Uděláte si jej?

17.8 and 19.8

18. srpna 2012 v 22:14 | B.Showy
17.8

S mamkou jsme byly na nákupech.Zašly jsme na oblečky a prostě tak různě....Rozhodla jsem se že zde budu přidávat teďkom fotodeník takže... Nové věci,oběd a krásný soumrak.


18.7

Dneska jsem byla venku s kamarádkou.Zašly jsme do Takka,Kik a Rena a pak na oběd.Ale moje nohy.. au :D tyvogo.Jsem si vzala balerínky a odřely mi celé nohy... Jsem si je v Tescu sundala a chodila po Tescu bozky,a samozřejmně narazila na známe.. :D Ale koupila jsem si náplast.A zalepila si patu a myslela že O.K ale pomohlo jen nachvili a pak jsem zase trpěla...

Zkoušení věcí s Petrou , šaty co jsem dneska měla na sobě(akorát že jsem je hodila na židli v kabince a pomačkaly se -.-),Petr(uška) :D,Joo uniformy by se mi libily ve školách.Zítra nejspíš razím na koupák..Vy si taky uživejte poslední dny prázdnin ;) Byeeee with love B.Showy

Rezence na film - LOL

15. srpna 2012 v 14:32 | B.Showy
Ahoj,Právě jsem se dodívala na film LOL. Doporučila mi ho jedna angličanka se kterou si píšu.Je to vážně skvělý film. Hlavní postavou je Miley Cyrus.Stvárnuje tam dívku jménem Lola ale většina ji říka Lol. Chodí s klukem Chadem,ale jejich vztah ztroskotá. Její třída mají předsebou výlet do Pařížě. A něco se začína formovat mezi Lolou A Kylem.Všechno se ale zase celé zaplete.Když si její máma čistě "náhodou" přečte Lolin deník plný různých pikantností,zjistí, že jí Lola už asi neříká úplně všechno.


Je to vlastně film Ve světě propojeném YouTube, iTunes a Facebookem kde žije Lola (Miley) a její přátelé.
Své rodiče považují za zmatené a nechávají se ovlivňovat jen přátelstvím a láskou, které prožívají na půdě své střední školy.Je to zkrátka film dnešní doby.

Mě se tenhle film libil vážně moc.Vážně vám ho všem doporučuju.


.

.

.

.

.

Shopping

14. srpna 2012 v 20:42 | B.Showy |  Fashion and Beauty
Dneska jsem byla nakupovat a jsem 100% spokojená.Konečně jsem si koupila botky na podzim a zahlidla jsem ještě pár dalších věcí.

Set narámku
Obchod: Takko
Cena: 30čŠátek do vlasů - s drátkem
Obchod: Kik
Cena: 30kč

Tričko s 3/4 tečním rukávem
Obchod: Takko
Cena: sleva - 149kč před slevou 229kčBoty na podzim
Obchod: Reno
Cena: 1 290kč sleva 899kč

Before I Die

13. srpna 2012 v 0:54 | B.Showy
Snů je moc! Ale věřím že se mi snad věčina splní! Napadlo mě že budu postupně přidávat co se mi splnilo.Není tam všechno, co bych chtěla udělat,ale to by byl asi 2x delší článek.Tohle je asi to co se mi zamlouva nejvíce.

Some of my photos..

9. srpna 2012 v 22:56 | B.Showy
Spala u mě ted' od uterka do čtvrtka kamarádka obě milujeme fotografování takže jsme každý večer šly na můj oblíbený kopeček na vesnici kde bydlím a fotily....Je tam užasné misto pro focení :)Fashion inspiration

1. srpna 2012 v 22:28 | B.Showy |  Fashion and Beauty
Více v c.č