Září 2012

10 Day/Third day

23. září 2012 v 15:57 | B.Showy

Den třetí - Osm způsobů, jak získat mé srdce.
Den čtvrtý - Sedm věcí, nad kterými často přemýšlím.
Den pátý - Šest věcí, o kterých si přeji, abys je nikdy nebývala udělala.
Den šestý - Pět lidí, kteří pro mě hodně znamenají (bez jakéhokoliv pořadí).
Den sedmý - Čtyři věci, co mě dokážou znechutit.
Den osmý - Tři věci, které mě vzrušují.
Den devátý - Dva obrázky, které vystihují můj život v tuto chvíli a proč.
Den desátý - Jedna zpověď.

1.Tucet růží.
2.Zamilovaný dopis.
3.Vzít mě do mého vysněného města.
4.Sledování romantických komedii v posteli.
5.Překvapení v podobě romatického pikniku.
6.Překvapení v podobě dárečku.
7.Jít společně na pouť a vystřelit mi plišáka nebo růži.
8.Darovat mi pernikové srdce.

10 Day/Second day

15. září 2012 v 18:08 | B.Showy
Den druhý - Devět faktů o mě.
Den třetí - Osm způsobů, jak získat mé srdce.
Den čtvrtý - Sedm věcí, nad kterými často přemýšlím.
Den pátý - Šest věcí, o kterých si přeji, abys je nikdy nebývala udělala.
Den šestý - Pět lidí, kteří pro mě hodně znamenají (bez jakéhokoliv pořadí).
Den sedmý - Čtyři věci, co mě dokážou znechutit.
Den osmý - Tři věci, které mě vzrušují.
Den devátý - Dva obrázky, které vystihují můj život v tuto chvíli a proč.
Den desátý - Jedna zpověď.

1.Absolutně nesnesu řeči o Ufo a Mimozemšťanech.
2.Nesnáším pavouky.
3.Dělá mi problém říct lidem NE
4.Nedokážu se na někoho dlouho zlobit.
5.Miluju One direction a Nicki Minaj.
6.Nesnáším falešné lidi.
7.Miluju psaní příběhu.
8.Ještě jsem němala vztah.
9.Každá maličkost mě rozbrečí.

10 Day/Day first.

13. září 2012 v 18:53 | B.Showy
K tomu to mě inspirovala jedna slečna.Jak psala hodně blogů tohle už absolvovalo.Já se o tom ale dozvěděla teprve u ní a hodně mě to nadchlo.Takže jdu do toho!

Den první - Deset věcí, které bys v tuto chvíli chtěla říct deseti různým lidem.
Den druhý - Devět faktů o mě.
Den třetí - Osm způsobů, jak získat mé srdce.
Den čtvrtý - Sedm věcí, nad kterými často přemýšlím.
Den pátý - Šest věcí, o kterých si přeji, abys je nikdy nebývala udělala.
Den šestý - Pět lidí, kteří pro mě hodně znamenají (bez jakéhokoliv pořadí).
Den sedmý - Čtyři věci, co mě dokážou znechutit.
Den osmý - Tři věci, které mě vzrušují.
Den devátý - Dva obrázky, které vystihují můj život v tuto chvíli a proč.
Den desátý - Jedna zpověď.

1.Známe se už od malička.Jsme skoro sousedky.Společně i s mým bráchou a tvoji segrou jsme se vždycky spolu bavily.Pak jsme se nějak přestaly bavit.A ted' se spolu zase bavíme.Jsem za to strašně ráda.Jsi užasná kamoška.Známe se řekla bych fakt hodně dobře a naše kamarádství je už dost dlouhé i když s jednou pauzou.Spolu můžeme drbat fakt kohokoliv.A pomoct si s čímkoliv.Vymyšlet ty největší kraviny.Smát se všemu možnému ale i bez slov si skvěle rozumíme.Mám tě fakt ráda.

2.Vždycky jsem myslela že naše kamarádství bude i přes všechno dobré.Což je částečně pořád pravdou.Pořád se tak nějak spolu ještě bavíme.Zajdeme ven a ták.Ale už to není to kamarádství založene přímo na důvěře,tajemství,věrnosti a tak dál.Je to prostě jen to že se spolu bavíme.Já mám na tebe hodně svůj názor což by ti asi přímo usměv na tváři nevykouzlil,ale není to žadny vymysl.Vše to ja založeno na tom jak jsi se vybrvila postupem času.A ten názor mi nevyvrátí nikdo.Myslím si zkrátka o tobě svoje no.Ale na každým je něco špatného ale i dobrého.Takže neřikam že jsi nějaka špatná.Ale už jsem poznala i tu druhou část tvé osoby.

3.Jsi moje nejlepší internetová directionerská segra.Miluju naše dlouhe pokecy na chatu.Spolu se nasměje a hodiny si mužeme řikat jak jsou ti naši kluci užasní..Hodiny si taky mužeme řikat při všech fotkách,videich a vše možnem o tom že Niall je děsně roztomily,Loui má prdelku k sežrání,Zayn má dokonalý pohled,Harryho jak je perverzní a Liam má skvělou povahu.Mám tě ráda!

4.Jsi užasná Máma! Mám tě strašně moooc ráda.Obě dvě se občas pohadáme o tom jaká ta druhá je a hledáme na té druhé chyby.A přitom jsme si obě skoro uplně podobné.A nebýt tebe tak není ani mně.Vždycky tu jseš pro mě a já zase pro tebe.A vždy tě budu mít ráda.Protože vím že ty tu pro mě vžycdky budeš a když mám nějaky problém mužu vždy za tebou zajít.Děkuju ti za všechno.

5.Jste užasná skupina.Jste krásní,mladí,talentovaní,sexy,uspěšní,zdravě sebevědomí a všichni uplně odlišní a přitom stejní.Nialle ty jsi krásny tak na to nezapominej.Louisi at' žije mrkev a tvá prdel.Zayna kašli na to co řikaji ostatní a bud' hrdý na to kdo jsi.Harry perverzáctví zdar.A Liame je uplně fuk že máš zvláštni fobii bez ní to nejsi ty! Love you Boys!

6.Jsi ta největší kráva co znám.Namyšlená pipina co si myslí že je dokonalá.

7.Jste užasní lidi.Už za těch několik měsícu vás beru jako svojí druhou rodinu.A vždycky se těším na pátky s váma.Mám vás ráda,dorost'áci moji.Každý jste uplně jiní ale všechny nás spojuje láska k tomu nejdokonalejšímu co nás stvořil.

8.Mám tě moc ráda.Nikdy na vás nezapomenu - řict mýmu 1.Dědovi a 2.Dědovi + mé 1.Babičce co umřeli

9.Vždycky jsem si řikaly že jsme na sebe tak nějak zbyly.Prostě když jsme se rozhadaly s ostatníma byly jsme tu pro sebe.Prostě jsme na sebe zbyly a bavily se spolu.Vím že jedna tu druhou jen tak nezradíme.A taky vím že to co ti řeknu zustane mezi náma.Mám tě fakt ráda!

10.
Naše vztahy? Ha vždycky napjaté a vždy taky jako kočka s myší.Ale i tak se máme rádi a jeden na druhého by jsme nedali dopustit.Prostě jsme ti sourozenci co se radí provokujou jen co to jde ale zaroven by jsme toho druheho bránili jen co to jde.Mám tě ráda Bráško.

Few...outift...thing...info...

12. září 2012 v 17:27 | B.Showy
Konečně jsem doma z nemocnice.Kde jsem byla od pátku.Strašna nuda tam fakt.Čas tam utíka strašně pomalu.A to jídlo děs..Jediným plus co nemocnice měla bylo to že jsem tam poznala dvě fajn holky.Fakt není nad domov.Nic člověku nenahradí pohodlí domova.

,,Jinak TT je ''Charakter člověka'' já osobně nemám ráda - sobce a namyšlené lidi..A asi uplně nejhorší je asi podle mě namyšlený sobec.Který si mysli že on je ten nejlepší a myslí jen na sebe.A že jen on je ta největší hvězda a vše musí byt podle něj.A běda když něco není tak jak on by chtěl."

..Pár outfitů.První dva jsou dělaný mnou a ostatní jsou z netu..Mě osobně se všechny samozřejmně hodně libi.A větčinu z nich bych si hned vzala na sebe.

Outift


Outift.

.


A few outfit

6. září 2012 v 18:46 | B.Showy |  Fashion and Beauty
Tak co který outfit se vám líbí nejvíce? :)

Doděla jsem je předchvili.Jinak jak se máte? Ja docela na nic už čtyři dny mi je na nic - břicho.Dneska jsem nebyla ve škole a šla do doktorky vzala mi krev,moč a pohmatala břicho.Moc se ji to nezdá protože ho mám cele citlive.Tak neví co to může byt ale Slepák ani Močáky to naštěstí nejsou.Mám tam přijít ještě zítra kdy budou ještě druhé vysledky krve a pak mám jít na ultrazvuk... Tak uvidim... :/


With Louis'With Niall


With Harry2


With Zayn2


With Niall3

Tuhle pisničku poslední dny pořád poslouchám♥''Jsem šileně dospělý/á!'' aneb mám občanku tak už můžu všechno.

3. září 2012 v 15:05 | B.Showy
V dnešní době to vidíme všude.Ty hrozně dospěle osoby co kouří atd.A většinou když je jim pak už přes 15náct tak si myslí že mužou všechno.Znám jednu osobu která je toho takovým malým přikladem.A je mi jasne že si tohle muže klidně i přečíst ale mě to nevadí.Je to můj názor.I když řekněme že ne jenom můj ale že si to podle mě myslí více lidi v okolí.

''Řekněme prostě že nedávno jedna čerstvě 15-náctileta slečna si nejspíš řekla že když ji je 15-náct že si muže konečně více uživat.Je ji přece už patnáct.A když někdo řekne ''Mlaá holka a už kouří a má ulety'' ona se přece může ohradit tím že už je ji 15-náct,má občanku a že žije jen jednou tak proč by si neuživala.Možná já jsem v tomhle ohledu moc konzervativní ale mě tohle nepřijde tak uplně normálni a v pořádku.Jít v 15-nácti na nějakou akci,tančit,zapálit si k tomu tanci cigaretku a mít ulet z nějakým naprosto neznamým.''

Tohle je jen příklad ony totiž tyhle ''velice dospělé osoby'' dělají mnohdy i horší věci.A kdyby jen tyhle ''dospělé patnáctileté osoby'' oni to dělají totiž i mnohem mladší osoby které jsou díky tomu ''šíleně dospělé''.My totiž žijeme v 21.století a podle nich to je přece normální.Jsou přeci mladí,chtějí si uživat a YOLO-you only live once-žiješ jen jednou a to je jejich mottem.

Loučení s prázdninama

2. září 2012 v 12:57 | B.Showy
No takže zítra je škola... (Yeah) jako jo docela se na to už těším.Akorát to vstávání.. -.- ale tak zvyknu si..Už jdu do 9 jako mazec jak to uteklo.Napadlo mě že tenhle článek se hodí na TT - Jdeme dál... Protože jdeme dál! :D Prázdniny skončily nastupujeme do školy,někteří na střední,jiní na výšku,někteří na 2.stupeň ZŠ,jiní do 1.třídy a další mají stejně jako já před sebou 9.tř, a pro nas vážně platí''Jdeme dál'' budeme muset totiž uvažovat co a jak chceme dál v budoucnu.Uvědumuju si že tenhle rok je pro mě hodně duležitej.A budu se snažit ho nepokazit.

A jak jsem prožila loučení s prázdninama? Naprosto skvěle. S dorostem jsme šli na bowling - já s kamoškou jsme nehrály ale i tak to byl totálně dobrej den.Potom jsme po bowlingu šly na Hutník-sborové centrum,jsme šli do dorostovky a byly Chvály.Bylo to cele i s přespaním že bude filmek nějaky a ták.Ale já tam nespala a jela jsem dom.Ale i tak to byl Užasný jeden s posledních dnů volna.

(Upozorňuju že na fotkách vypadám fakt zhuleně což jsem nebyla!)

.Kamoška,já,kámoš

.
kamoš,kamoška,já,kámoš

.

.

.


.

Dala jsem tu jen fotky na kterých jsem i já.Jinak nas bylo víc než 4 lidi! :D
A děkuju Peti že nás pofotila

Step up - Revolution 3D

1. září 2012 v 10:42 | B.Showy |  Music & Film
Moje slovo:
Včera jsem byla s kamarádkou v kině na filmu - Step up Revolution 3D! Šly jsme do čtvrté řady s očekáváním že to bude važně luxusní film.
Usedly jsme do sedačky a zachvili film začal hned po 5 minutách jsme se schodli že je to fakt užasný film. A na konci filmu jsem z něj měla totálně užasné pocity.Byl ještě mnohem lepší než jsem si myslela.Vážně neměl chybu.Ta hudba,efekty,obsazení - hlavní roli měl - Ryan guzman který fakt není k zahození ,společně ještě s holkou která byla taky hezká. Prostě film který si zaslouží 100bodů.
Určitě na něj zajděte co nejdřív. U nás v kině ho třeba mají jen od pátku do neděle. Je jasné že se někde určitě najde i k stáhnutí.Ale kino,3D a prostě tu atmošku v kině i ozvučení třeba vam to nenahradí ani v nejměnším!

Obsah:
Mladá tanečnice Emily (Kathryn McCormick) přijíždí do Miami s velkým snem tančit na profesionální úrovni. Na jedné party se seznámí se Seanem (Ryan Guzman).Sean vede pouliční taneční hnutí MOB, které se dere vpřed a tančí na nejrušnějších místech ve městě a také v netradičních prostorách jako jsou muzeum nebo banka.Prostě to rozbalí všude, kde vzbudí pořádný rozruch. Tancem provokují běžné kolemjdoucí a strhávají na sebe i pozornost médií. Jejich hlavním cílem, je způsobit co největší šok a být pořádně vidět i slyšet. Sean Emily postupně učaruje a rozhodne se do jeho tanečního projektu zapojit. Postupně se stane jeho hlavní tanečnicí. Brzy mají první neohlášené vystoupení, které opět zvedne ze židlí řadu kritiků i fanoušků. Jedny naštvané a druhé nadšené. Emilyn otec, bohatý byznysmen, ale nesouhlasí, aby se jeho dcera poflakovala s pouliční bandičkou. Představuje si pro ni jinou budoucnost. A tak to chce tanečníkům pořádně osolit. Místo, kde už MOB dlouho trénují, chce Emilyn otec rekonstruovat a využít jej k obchodním účelům. K tomu potřebuje vystěhovat tisíce zde žijících lidí. Skupina MOB se na protest proti tomu rozhodne vyrazit do ulic a tancem upozornit na problém těch, kteří zůstanou bez střechy nad hlavou. Teď už taneční skupina MOB netančí jenom proto, aby se předváděla a provokovala, nyní tančí pro zatraceně dobrou věc.


.

.

.

.