Říjen 2012

Snow, Snow! Do you like snow? I very much .. Tadadaa snow falls on the sled..

29. října 2012 v 18:55 | B.Showy
Ahoj,názvu článku si nevšimejte jedna blbost co jsme s jednou kamoškou před třemi roky vymyslely.
Jen tak jsme běžely ve sněhu a křičely ''Snížek,Sníh!!Máte radi sníh? My strašně!! Padá sníh na saních'' :'D♥
Jinak změnila jsem layout snad se líbí :) Jinak ke článku...stačí aby napadalo trochu sněhu a já mám hned Vánoční náladu - na netu hledám vánoční dárky,obrázky a posloucham vánoční písničky.
A normálně už i mamka začina zimně zdobit dům,uplně vánočně ještě ne,ale vytahuje už sněhuláčky atd.. :D♥

.Přesně tohle všechno na vánocích miluju♥ Stavění sněhuláku,zdobení domu,horká čokoláda,ty noci,venkovní dekorace,vanoční světýlka,sledovat jak sněhové vločky padají dolů a hlavně ta vanoční atmosféra♥

Miluju zimu,vánoce a celé tohle období a hlavně tu atmosféru! :)♥ A vy? Máte tohle období rádi? :)

Kerti P.

24. října 2012 v 17:44 | B.Showy |  Fashion and Beauty
Tato slečna Kerti P - 22 letá studentka Modního designu a fotografování z Tartu v Estonii,mě hrozně zaujala svým stylem.A taky tím že hodně jejich outfitů obsahuje tyrkysovou/mentolovou barvu a nebo nějakou pastelovou.Hodně se mi taky libí jak věci komninuje.A má užassné vlasy.


.

.

Project 100 & 1 wishes - 3.Wish

22. října 2012 v 15:26 | B.Showy
Wish 3. - Žít v Londýně
.Kdo aspon trochu zná mě a nebo můj blog tak ví že toto je mým velkým přáním. :)
A věřím že jednou se tam aspon podívam.♥
Vím že tam by chtělo určitě moc lidí.Ale já nevím prostě,znáte ten pocit když vás něco strašně moc přitahuje.A není to takový to že se vám nějaké město nebo země libí,je to prostě, takový,že vy prostě citíte, že se tam aspoň jednou podívat musíte.Něco vás k tomu mistu neskutečně táhne a víte,že toho pocitu se nezbavíte nikdy a i přesto,že se tam jednou podívate,tak i přesto vás pořád to místo bude neskutečně přitahovat.
Znáte? Možná ano,možná ne,ale přesně tohle cítím já k Londýnu.

10 Day/ Fifth day

20. října 2012 v 9:25 | B.Showy
Den pátý - Šest věcí, o kterých si přeji, abys je nikdy nebývala udělala.
Den šestý - Pět lidí, kteří pro mě hodně znamenají (bez jakéhokoliv pořadí).
Den sedmý - Čtyři věci, co mě dokážou znechutit.
Den osmý - Tři věci, které mě vzrušují.
Den devátý - Dva obrázky, které vystihují můj život v tuto chvíli a proč.
Den desátý - Jedna zpověď.

1.Už nikdy bych se znova nezačala bavit s člověkem, který mě akorát pomlouvá a nevidí si vlastně ani do pusy.Protože jednou z věcí co nemám na lidech ráda je faleš a pomlouvčnost.

2.Lhala jsem občas lidem na kterých mi zaleželo a i nadále zaleží.Lhaním se nic nevyřeší,pravda většinou totiž vyjde časem na povrh.A člověk si bolest lži uvědomí až tehdy když mu někdo jiný na kom mu záleži lže..Až tehdy si člověk uvědomi jak lži zraňují.

3.
Mlátila bráchu když mi byli tři.Ne přimo mlátila ale fackovala.Do ted' me to štve.Protože se pak naučil bít i on mě a do dneška se hádáme a provokujeme.

4.Mrzí mě každá hádka s mámou.Pořád dělám jednu a tu samou chybu.Když se hádame.Neodejdu a hádam se sní dál.A ikdyž už pak odejdu,tak slyším přes dveře jak ještě něco řika sama pro sebe o mně,tak zase otevřu dveře a hádám se s ní dál.Kéž bych tak uměla držet jazyk za zuby a neříkala hned všechno, co mě napadne. Ale pracuju na tom...

5.Dvakrát nevstoupíš do stejné řeky... Je to fakt chytré přísloví. Uvěřit, že se někdo změnil a podruhé chtít věřit, že se opravdu změnil, to nejde. Bohužel to dělám pořád.A fakt mě to mrzí..

6
.Depky...ty bych nejraději ze života vymazala...Nic nevyřeší jen se utápíte v žalu a jste na všechny okolo hnusní...A nejhorší je když je to kvuli zbytečnosti..

Project 100 & 1 wishes - 2.Wish

14. října 2012 v 14:26 | B.Showy

Wish 2. - Mít svou vlastní šatnu

.Ano asi jako většina holek...
A mít v ní hadříčky a taky jako na obrázku police s botama a taky police s kabelkama.
A ještě nějaké to místo pro hodně bižuterie!! :D:)

Project 100 & 1 wishes - 1.Wish

11. října 2012 v 19:20 | B.Showy
Napadlo mě zahajit si na svém blogu takový projekt '' 100 a 1 přání'' v každém článku jedno přání.Takže vlastně to bude zahrnovat 101 článku.. Myslím si že bych ale, našla určitě i více přání.
PS: Nebudou to takové ty klasické byt šťastná a zdravá to samozřejmně chci,ale tohle budou takové ty ostatní přání.Snad se vám budou tyto články líbít.


Wish 1. - Mít dvojče

.

10 Day/ Fourth day

10. října 2012 v 17:08 | B.Showy
Den čtvrtý - Sedm věcí, nad kterými často přemýšlím.
Den pátý - Šest věcí, o kterých si přeji, abys je nikdy nebývala udělala.
Den šestý - Pět lidí, kteří pro mě hodně znamenají (bez jakéhokoliv pořadí).
Den sedmý - Čtyři věci, co mě dokážou znechutit.
Den osmý - Tři věci, které mě vzrušují.
Den devátý - Dva obrázky, které vystihují můj život v tuto chvíli a proč.
Den desátý - Jedna zpověď.

1. Co by bylo kdyby... Ne neznamená to že nejsem spokojená s tím co mám.Jen mě zkrátka baví o tom přemyšlet.Je to i na jednu stranu fascinující že třeba kdyby jste jednu věc v minulosti udělali jinak že by mohl byt váš život uplně jiný.Ale taky deprimující jako třeba někdy když si člověk říka '' Kdybych to tehdy neudělala tak by bylo všechno lepší..'' . Prostě je to věc o které mě baví přemyšlet.

2. O klucích... Myslím že tohle nepotřebuje nějaké dlouhé rozepisování a vysvětlování..Nejlepší je pustit si nějakou smutnou pisničku, v ''lepším'' připadě ještě nějakou smutnou,kterou vám poslal on...a už jedou myšlenky samy.

3. Budoucnost... Na jakou chci školu,co chci dělat.Kde chci žít.A taky si v hlavně přehrávam jakoby takové příběhy z budoucnosti co by se mi mohly stát..Přemyšlím taky nad tím jaká budu v budoucnu jestli se nějak zásadně změním.At' už vzhledově a nebo povahově...A prostě tak celkově o budoucnosti.

4.Hudba... Například texty písniček o přemýšlím vážně často.Hodně textu mi často hraje v hlavě.Taky někdy přemyšlím nad významem toho textu.A nebo proč se mi vůbec ta pisnička nebo ten interpret líbí.A taky o tom že bych se chtěla naučit na nějaky nástroj.Bohužel to zůstová jen u toho '''chtěla''.

5.Londýn a celkově Anglie... Země moje vyvolená.Nehorázně moc se tam chci jednou podívat.A hlavně do Londýna.Vždycky mě Anglie přitahovala a taky NY ale ted' především Anglie.Země zaslíbená!:D♥ Taky mě to do ní možná táhne ted' ještě víc díky toho že moje dvě nejoblíbenější skupiny jsou právě odtamtud -> One Direction & Little Mix.Jednou bych tam chtěla zůstat na pořád.A v létě tam možná konečně pojedu.Za tetou na 2.týdny.

6. Au-pair.. O tomhle přemyšlím taky celkem často.Chtěla bych vyzkoušet být Au-pair v Anglii a v Americe.Mám ráda malé děti a přijde mi to jako skvělý zpusob jak poznat život v jiných rodinách v zahraničí.

7. O tom že bych měla být lepší dcera.. Že bych měla mamce více pomáhat,více uklízet,více se učit,být meně drzá a více poslouchat.A taky se věčně nehádat s bráchou.Jo vím to ale stejně to moc nesplňuju,ale často nad tím přemýšlím že bych to měla zlepšit a nebo se aspon více snažit aby to bylo aspon trochu vidět že se snažím a že mě štve že nejsem až tak dobrá dcera.

Stylers - Pam S.

5. října 2012 v 20:48 | B.Showy |  Fashion and Beauty
Tato 17-tiletá studentka s Polska se mi hrozně líbí svým stylem.Její stýl je takový jednoduchý a přitom stylový&užasný.
Mimochodem,hrozně moc se mi líbí ta její hnědá kabelka kterou často používá ve svých outfitech.


.

.

Must have - podzim 2012

2. října 2012 v 19:59 | B.Showy |  Fashion and Beauty
1.Kabátek po kolena s páskem
Pokud si na podzim chcete koupit nový kabátek,volte délku nad kolena + s výrazným pasem.Takový střih spolu s barevně kontrastujícím doplňkem protáhne a zeštíhlí postavu.Z barev vládne - šedá,vebloudí, světle hnědá a pepito.

.

2.Bolerka a vestičky
Místo svetru nebo saka si na podzim pořiď vypasované bolerko nebo elegantní vestičku.Barev se bát netřeba.Módní budou i chlupaté vesty s kontrastním páskem. In budou taky krátké kabátky v délce k linii boků, se zdobnými nárameníky, manžetami a kapsami. Klasické kabátky z těžkého tvídu nechybí ani v kolekcích pro podzimní sezónu 2012.

.

3.Tulipánové sukně
Hodí se i pro baculatější slečny a mají velmi elegantní vzhled.Netřeba se bát lesklého saténu, či na podzim velmi módního úpletu.


4.Kostičky
Vzorem podzimu budou kostky - v nejrůznějších velikostech, barvách, decentně elegantní i provokující.

..


5.Kohoutí stopa
Populární vzor z doby našich maminek se s velkou slávou vrací. Nosit se bude na sukních, pouzdrových šatech, kabátech, dokonce i na doplňcích.


.

6-Decentní barvy
Mezi barvami nechybí tradiční podzimní černá a šedá, tepleji působí okrová, karmínová a tmavě purpurová. Fádnost modelů rozzáří výšivky, zdobné aplikace, výrazné vzory a lesklé či krajkové detaily

7.Botky brothel creepes
Boty na silné podrážce se výjimečně objevují již nyní, na podzim k nám ale vtrhnou s plnou parádou. Několikacentimetrová podrážka v kontrastní barvě z nich dělá nepřehlédnutelný doplněk.

7.Propínací Kardigan

. .


4.Pončo

. .

Snad se článek líbí a načerpáte z něj podzimní inspiraci. :)
S láskou B.Showy