Prosinec 2012

Nový rok se blíží,a sním i hromada přání..

31. prosince 2012 v 19:57 | B.Showy
Rok 2012 je pomalu u konce,a je před námi další.Dalších 365 dní.V tomto roce se stalo strašně moc věcí za které jsem ráda.

1.Jednou z těch nejlepších je to že jsem měla možnost začít chodit na dorost.Ti lidi tam jsou pro mě jako druhá rodina,nemužu se dočkat každého pátku,a né jen proto že bude víkend,ale hlavně proto že je zase dorost!! :)
Jsou to ti nejlepší lidi co znám!Vím že vždycky když budu mít nějaký problém,můžu se s jistotouněkomu z nich svěřit.Miluju ty lidi!Ti nej! :)♥ Prostě jsem neuvěřitelně ráda že jsem je všechny mohla tento rok poznat..

Pár těch pro mě nejpodstatnějších plánů/předsevzetí pro rok 2013

. Být šťastná! :)

.
Najít si kluka..

.
Navštívit konečně Londýn

.
Jít na koncert One direction

.
Dostat se na střední školu

.

Tak všem vám přeji krásného Silvestra a Štastný Nový rok!!!!


Štedrý den/večer nastal.

25. prosince 2012 v 9:55 | B.Showy
Ahoj,tak se vám hlasím s novým povanočním článkem - ''Štědrý den''

Tenhle den u nás probíhal jako každoročně,dodělávka nepečeného cukroví,smažení kapra,čekání na zlaté prásátko,které stějně nedorazilo protože Beatka si opět musela ujídat cukroví,když ale ono bylo tak dobré!
Holt snad mi vyjde to proklaté zlaté čuně příští rok.
Jinak se ještě dobalovaly dárky,sledovaly pohádky - Z pekla štěstí♥je snad moje nejoblíbenější,v 20:00 nesměla chybět popelka.

Letos jsme rekordně pozdě zasedli k štědrovečerní tabuli,kterou mamka tak skvěle nachystala - jedla se samozřejmně rybí polívka a pak salát s kaprem 'nebo' filé. Až v 7 jsme teprve žačali večeřet.

A pak jsme se konečně vrhli na dárky.Mě tam čekal už mnou v neděli vybírány notebook. A pak další dáreček co mě nejvíc potěšil byl dárek od mé tety - CD One direction - Take me home♥ jinak jsem ještě dostala žehličku na vlasy,peníze,oblečení a ruzné blbosti..Má Windows 8 - je fakt božský,skvěle se v něm pracuje


Jak probíhá váš štědrý den?
A co jste dostali? Puchlubte se. :)


Lindsey Stirling

16. prosince 2012 v 14:46 | B.Showy |  Music & Film
Před pár dny jsem objevila naprosto užasnou houslistku díky coveru od Megan Nicole - Starship.
Musím říct že mě hrozně moc zaujala.Má vážně strašný talent.
A ještě lepší jsou ty její videa,má totiž užasné napady pro své videoklipy.

.

.

.

.

Lindsey Stirling je 26 americká houslistka, zpěvačka, tanečnice a skladatelka.Na housle hraje od svých pěti let. V mládí se úspěšně účastnila několika talentových soutěží a v roce 2010 se přihlásila do Amerika má talent, kde se dostala do druhého kola.
Po účinkování v Amerika má talent se pustila do vlastního koncertování a vydávání. Svá vystoupení i své videoklipy doprovází tanečními choreografiemi. V roce 2010 vydala krátkou desku Lindsey Stomp, která obsahuje skladby Transcendence, Song of the Caged Bird a Spontaneous me. Od té doby vydala několik singlů, ke kterým také natočila videoklipy.


(můj jeden z nejoblíbenějších)
Sweet 15

8. prosince 2012 v 9:05 | B.Showy
Ciaoo! Dneska mám narozky,je mi 15.Normalně žasnu jak ten život utíka,rodiče říkají že se ani nenadáli a už mi je tolik,a že se jim ani nechce věřit že před 15 lety jsem se jim narodila.

Ovšem na druhou stranu jak se ohlídnu za svým životem tak se toho šíleně ale opravu šíleně moc věcí událo - hromada novéj lidí,tolik zklamání,ale i překvapení,smutku a radosti, tisíce vzpomínek ..... a za posledních 5 let i strašně moc změnilo,poznala jsem kolik lidí v mém životě bylo,ale tak strašně moc falešných, a taky že ti lidi na které jsem brala spíš s odstupem jsou ve skutečnosti tak skvělí! :)

Člověk sa každým rokem svého života,hrozně moc naučí,a mě tenhle ten 14 rok naučil strašně moc,doufám že tenhle nový,bude zase stát za to. :)

l