Leden 2013

30.1.2013 + random pic.

30. ledna 2013 v 19:37 | B.Showy

Hi! Přínáším vám sem pár fotek,na které jsem v poslední době narazila na we♥it.
Ale nejdřívě něco málo z deníku(?) Dneska jsem šla hned po škole s ven s kamarádkami - Doris a Natí.Neviděla jsem se s nimi asi půl roku..? Asi nějak tak, bylo to super! Ale fuu dneska jsem si dala pěkně do čumáčku - šly jsme do cukrárny a dala jsem si pařížský dort(♥) a pak ještě ledovou čokoládu - s oříškovou příchutí a se šlehačku.Měla jsem z toho celkem špatné svědomí že jsem takhle moc pomlsala,ale hned jsem si zlepšila náladu nákupy.Koupila jsem si řetízek a náramek! (zítra přidám článek s fotkami) A navíc si myslím že jsem ten dortík nakonec vyběhala,protože jsme běžely na autobus,od obchodů až na stanoviště.. Btw: taky tak nesnašíte,když zrovna vypadáte jak magor a potkátě někdo ze svých známych?! Prostě to mě vždycky nejvíce naštve! ( Snad nebude mít Š. následky! :D )

+ Raduj se z maličkostí #2

  • odpoledne s Dori & Natí
  • nákupy
  • zítra už jdem tento týden poslední den do školy ( + odpadá nám 1 hodina )


Random pic.


Skinny or Fat?

29. ledna 2013 v 19:08 | B.Showy
-Někdo říka,že aby holka byla hezká musí být štíhla.To že by jsme měly být štíhlé vidíme snad uplně všude! - všude slyšíme jen - jak zhubnout,zaručené diety,co jíst a nestloustnout, atd...Vidíme to v novinách,na internetu,v časopisech,slyšíme neustátle zmíňky o váze ve škole,mezi kamarády v rádiu atd. Jenže co je štíhla holka? Ta holka kterou vidíme v časáku? Holka co má velikost 34? Holka která má míry 90-60-90? Podle mě je štíhlá holka taková ta akorát - je hubená ale není vychrtlá.Myslím si že je rozdíl mezi hubenou x štíhlou holkou. Hubená holka je ta o které člověk řekne "Týjo ta je uplně kost a kůže".A štíhla holka je prostě taková která sice je štíhla ale není to taková ta vychrtlina.A pak jsou ještě holky o kterých se říka že jsou takové střední, už to nejsou ty nějak štíhlounke,ale zase určitě nejsou tlusté.

Jak já vidím hubenou X štíhlou X střední/normální holku

HUBENÁ HOLKA
.

ŠTÍHLÁ HOLKA

.


.

STŘEDNÍ/NORMÁLNÍ HOLKA

.

#love quotes 01

28. ledna 2013 v 20:43 | B.Showy
.
"Pokud mě chceš mít rád,tak měj.Pokud mi chceš lhát,tak lži.Ale nikde nedělej oboje najednou."


.
"Neztrácej čas tím,že ti chybí někdo,komu ty ne.
Neztrácej čas myšlením na někoho,kdo si na tebe celý den ani nevzpomene.
Protože příjde někdo,kdo ti za tvůj čas stát bude.


.
"Užívej si dnešek s tým koho máš rád,protože včerejšek už nevrátíš,a zítřek už být nemusí."


.
"Vztahy by trvaly déle,kdyby o nich facebook tolik nevěděl."


"Víte proč býváme tak často zklamaní? Protože věříme že ostatní jsou pro nás ochotní udělat to co my pro ně."

.
"Pokud chceš milovat,tak miluj! Ale jen jednu osobu."+ Raduj se z maličkostí #1

  • v těláku jsem nemusela dělat kotouly přes překážky
  • cestou za školy jsem našla 100,-
  • udělala jsem konečně referát do čejáku

Top 5 míst na světě

27. ledna 2013 v 11:22 | B.Showy
Dobré dopoledne! :) Myslím si že každý má nějaké místa kde by se rád podíval.Která ho prostě něčím lákají,přitahují a má touhu se tam aspoň jednou v životě podívat.Já jsem se rozhodla sepsat mých top 5 míst.

1.United Kingdom of Great Britain and North Ireland


2.New York3.Sydney

.

4.Bora-Bora

5.ParisA jaké jsou ty vaše místa kde by jste se chtěli podívat?
Láká vás nějaké z to mých nebo ne? (klidně napište i odůvodnění)

S láskou vaše B.Showy

New layout

26. ledna 2013 v 23:17 | B.Showy
Ahoj,hodila jsem blogu nový kabátek,zvolila jsem čtyři barvy,ač se to někomu může zdát moc,já myslím že se mi to celkem povedlo skombinovat,a přeplácaně to nevypadá...

Doba tvoření: 20min+nastavení
Styl: Jednoduchý
Spokojenost: 100%Už jdu chrnět,tak - Dobrou noc!
S láskou vaše B.Showy

25.1.2013

25. ledna 2013 v 11:48 | B.Showy
Ahoj!Už dlouho tu zase nebyl takový deničkovský článek..Musím uznat že poslední dny toho bylo opravdu moc,musela jsem makat ve škole co to šlo.A nejvíc mě štve že se mi to nepovedlo tak jak bych si přála.Ta kráva uč.Rezková mi nakonec dala z ruštiny za 3.Všem lidem ze třídy co měli nerozhodně zhoršila známky,a přitom ví že jsme v devítce a dobré známky potřebujeme.Takže mám nakonec na vysvědčení čtyři - 3.Jo štvě mě to protože,tohle vysvědčení by mělo být daleko lepší než všechny ostatní,a bohužel není.Ale co už,už s tím nic nenadělám.Fajn,mám sice na vysvědčení trojky,ale zase s čistým svědomím můžu říct že jsem se opravdu snažila aby bylo co nejlepší,a bohužel ne vždy se všechno povede.

Angličtina -> 1
Český jazyk -> 2
Dějepis -> 2
Fyzika -> 2
Hudebka -> 1
Chemie -> 3
Matemika -> 3
Občanská vých. -> 1
Přírodipis -> 2
Ruština -> 3
Tělák -> 1
Výtvarka -> 1
Zeměpis -> 3

Jinak už jsem od středy doma.Jsem nemocná takže celkem pohodička.Postel,čaj,filmy,facebook. :) Co víc si přát než celý den si moct v pohodě proležet v posteli s noťsem.Akorát mě mrzí že je dneska pátek,a já nemůžu nikde vyrazit.Na druhou stranu spoň si budu moct dneska celé odpoledne psát s Domčou♥ Za což vlastně děkuju One direction a tomu že jsem ve středu nešla do školy.Jinak by jsme si asi psát nezačaly.Je to neuvěřitelné jak za pár dnů se člověk může stát na druhý skoro "závislý",sice jsme si předtím občas psaly,ale teď je to jiné,pořád si píšem...A prostě se vždycky hrozně těším,na to až bude online a zase si propíšem snad milión slov.Je to užasná holčina a kamarádka.Je z Krnova,takže to k ní nemám až tak daleko.Ná únor jsme se domluvili že některou sobotu zajedeme do Ostravy do Nové Karolíny.:')♥Už se hrozně těším!


No a na víkend,asi žádny plány nemám,možná pokud mi už bude líp tak někde v neděli zajdu,a v pondělí už pak půjdu do školy.Na závěr se s vámi musím podělit o písničku při které pokažadé uplně slintám!Jsou dokonalí!Nejde je nemilovat!
# Directioners forever♥

Miluju tu Niallovu část - CHINNY,CHIN,CHINS♥

No a co vy...Co vysvědčení?
A jaké máte plány na víkend..?
Mějte se s láskou vaše B.Showy

Layla .D

24. ledna 2013 v 17:21 | B.Showy |  Fashion and Beauty
Opět jsem projížděla lookbook a narazila jsem na slečnu s vážně dobrý stylem. Přezdívá si Layla .D je to 18 letá slečna,z České republiky.Její největší vášní je móda.Někteří ji možná znáte z blogu který má se svou kamarátkou Nell (její styl je taky moc hezký).Layla mě zaujala hlavně svým osobitým stylem.Posuďte sami.

.

-

.

.

Room inspiration

22. ledna 2013 v 19:19 | B.Showy
.

.

Snad vás něco zaujalo! :)
S láskou vaše B.Showy

Školní ples - 9.třída - 2013

19. ledna 2013 v 22:34 | B.Showy
Čágo! :) Právě jsem přišla s plesu,každoročně máme školní ples a letos jsem s mojí třídou jako 9-tka měli premieru a tančili jsme. :) Tančili jsme na písničku Hallelujah. My holky jsme měli svatební šaty a kluky normálně obleky.Musím nás pochválit a říct že to vypadalo opravdu užasně, a lidi nás o tom přesvědčili velkým dvojitým potleskem.Pak jsme se ještě fotili,skupinovku,pak holky zvláš a kluci zvlášt',páry (co tančili spolu ) a ještě pak jestli chtěli kamošky pofotit. :) a nějakej chlápek mě a kámošku(Orní) fotil do novin :D OU SHIT!

(edit fotek 20.1.2013-12:42)

S láskou Beat-B-Showy. :)♥
Good NIght! ^^

Winter pic.

12. ledna 2013 v 18:53 | B.Showy
Dneska jsem byla u kamarádky,a šli jsme nachvíli ven fotit. Fotky jsou focené tabletem takže to není uplně 100% kvalitka,ale i tak celkem slušné. :)

.

.

.

.