Únor 2013

Láska...

22. února 2013 v 23:35 | B.Showy
Jednou věcí který opravdu málo kdo zažije je - LÁSKA. Pocit který většinou nazýváme LÁSKOU je zamilovanost. Směs touhy, krásy, zvědavosti, zahledění, přitažlivost.... Co je,ale opravdu láska? Jaká je a jak ji poznat?

Jak možná někteří víte jsem věřící a tak mi s pojmem láska přišel hned namysl veršík z bible...

1.Korintským: 13 ( 4 - 7 )
Láska je trpělivá, laskavá, nezávidí, láska se nevychloubá a není domýšlivá.
Láska nejedná nečestně, nehledá svůj prospěch, nedá se vydráždit, nepočítá křivdy.
Nemá radost ze špatností, ale vždy se raduje z pravdy.
Ať se děje cokoliv, láska vydrží, láska věří, láska má naději, láska vytrvá.

Nad tímhle veršíkem celkem dost a často přemýšlím.Jsme ochotní tohle vše nějakému člověku dát? Někdy přemýšlím, jestli je vůbec možné toto vše pro lásku obětovat jednomu člověku..Ale musíte uznat že ten veršík je nádherná definice lásky.Bez trpělivosti, laskavosti, čestnosti,vytrvalosti obětavosti a naděje nemůžeme mít lásku a jestliže se náš vztah na tomto nezakládá nemůžeme lásku čekat. Do lásky musíme něco dát.A taky se o ní modlit.
Doufám že jednou budu moct říct že tahle definice lásky bude sedět i pro můj vztah..Já jsem veřící a tak si myslím že pro to aby jsme mohli mít takový vztah s klukem,tak nejdříve musíme mít tak krásný vztah s bohem..To už je,ale každého věc..keždopádně myslím že prostě ta definice z korintského je nádherná.


bible

LadyBox vs. SenzaBox

19. února 2013 v 11:58 | B.Showy |  Fashion and Beauty
Ahoj projížděla jsem facebook a narazila na LadyBox a hned jsem si vzpomněla že někde jsem četla i o SenzaBox. Pořád koukám na obě dvě stránky a nějak nevím..uvažuju si že si jedno z toho objednám,ale potřebovala bych vaši pomoc.
S čím máte zkušenosti vy? Se senzaboxem nebo ladyboxem? Co je lepší..? Hrozně mě láka si jedno z toho předplatit..ale vůbec netuším které.

LadyBox & SenzaBox ve zkratce: Je to krabička, kterou si objednáte na internetu a získáš překvapení v podobě pár kosmetických novinek.Získáš minimálně 5/6 produktů - vzorky i nějaký celý produkt. Balíček stojí cca 300kč.


LadyBox

.

.SenzaBox

.

.

Africa

17. února 2013 v 12:26 | B.Showy
• Ahoj,určitě už každý tolikrát slyšel o Africe,o tom jaká tam je bída a že třeba pomoct.Ale ruku na srdce,kdo po tom co to slyšel něco udělal proto aby to tak nebylo..ano málokdo.
• Včera jsem viděla video,o tom jak byli kluci v Ghaně v nemocnici a to video mě opravdu dostalo,pouhých £5může zachránítživot. A £50 může zachránit životy.Ale bohužel málokdo pomůže,hodně lidí dělá jako by prostě ten problém v Africe nebyl,raději to jen přehlíží,a za těch £5 si raději něco koupí pro sebe.
• Další věcí je že si stěžujeme uplně kvůli blbostí - že nemáme věci od apple,že nemáme značkové oblečení,že nás rodiče nechtějí pouštět na diskotéky atd..a tyhle děti a jejich rodiny řeší každý den to jak přežít.Člověk je vážně někdy povrchní a marnotratný, a jak se řiká "Neuvědomíš si co máš dokud,o to nepřijdeš,nebo ti něco neotevře oči."

•Přitom pomoct je poměrně tak jednoduché - zapojit se do různých projektů,darovat do Afriky pro nás už nepotřebné věci,adpoptovat si dítě na dálku a nebo jet na misi.
Hrozně moc bych chtěla až budu dospělá jet na nějakou misi, a aspoň jedno dítko si adoptovat,momentálně mamču přemlouvám aby jsme si i my teď jako rodina jedno dítě na dálku takhle adoptovali.A vlétě mám v plánu nějaké věci protřídit a darovat.


#Valentine day 2013

14. února 2013 v 19:46 | B.Showy
Ahoj! Jak už jste dnes asi 100x slyšeli je Valentýn. :) Ve škole jsme se dneska neučili,koukali jsme na film a pak jsme šli bobovat..A i jsme končili dřív o hodinku.Původně jsem myslela že Valentýna nějak řešit ani oslavovat nebudu,ale nakonec mě kamoška překecala a oslavila jsem to s ní - pokecaly jsme,prodrbaly kluky atd.. :) Taky jsme si nakoupily sladkůstky a pomlsali. Takže nakonec super pohodový den. :)
Přeju vám: Happy Valentine's day!♥

Jak vy jste trávili/trávíte dnešní den?

Černá labuť

13. února 2013 v 21:52 | B.Showy |  Music & Film
Ahoj! Rozhodla jsem se zmínit o tomto filmu,jelikož mě hrozně moc uchvátil.Je uplně odlišný od těch o kterých jsem tu už psala,a taky hrozně odlišný od filmů co jsem shlédla.Je opravdu hrozně zajímavý,a divák je hrozně zvědavý jak to nakonec dopadne a co touha po dokonalosti s Ninou nakonec udělá...

Režie: Darren Aronofský
Scénář: Mark Heyman, Andres Heinz, John J. McLaughlin
Žánr: Drama / Thriller / Psychologický
Hrají: Natalie Portman, Mila Kunis, Vincent Cassel, Barbara Hershey, Winona Ryder

Příběh: Režisér Darren Aronofsky zavádí diváky na fascinující a mrazivou cestu do nitra mladé baleríny, která se kvůli své vytoužené roli v Labutím jezeře stane až děsivě dokonalou. Snímek sleduje příběh Niny - baleríny jejíž život je, podobně jako život všech v této profesi, plně pohlcen tancem. Žije s matkou Ericou, bývalou balerínou. Když se umělecký šéf baletu Thomas Leroy rozhodne pro novou premiéru sezóny, pro Labutí jezero, vyměnit stávající primabalerínu Beth Macintyre, Nina je jeho jasnou volbou. Do souboru,ale vzápětí přichází nová tanečnice Lily,která na Leroye velmi zapůsobí svou smyslností a pro Ninu se tak okamžitě stává velkou konkurencí. "Labutí jezero" totiž vyžaduje tanečnici, která umí skvěle zahrát jak nevinnou a noblesní Bílou labuť, tak Černou labuť, která představuje lstivost a smyslnost. Nina je dokonalým ztělesněním Bílé labutě, ale Černá labuť je její povaze vzdálená. To ale rozhodně neplatí pro Lily... Mezi oběma tanečnicemi se rozvíjí podivně zvrácené přátelství, které ale ničí vzrůstající vzájemná rivalita. Nina se nechce své vysněné role vzdát,jenže při naplnění svého snu překročí hranici, zpoza které už nebude návratu do normálního světa.

.

-


Random pic.

11. února 2013 v 20:16 | B.Showy
Někdy nám záleží na lidech,kteří by nám měli být ukradnutí.

Srdce...jeho rány se nikdy nezahojí,pokud ho budeme stále nebízet člověku,který je spůsobil..

.
Víte proč jsme často zklamaní? Protože věříme,že ostatní jsou ochotní pro nás udělat to co my jsme ochotni udělat pro ně.

.
DŮVĚRA je jako malá rostlinka,která roste hrozně pomalu,ale rychle vadne.

.
Proč se mi omlouváš..když zítra udělaš to samé..?

.\
O lásku musíš bojovat,ne prosit.

.
Nejhorší pocit je když,zjištíš že jsi měl šanci,ale promarnil jsi ji.

10.2.2013

10. února 2013 v 11:36 | B.Showy
Čauec! Děkuju všem za otázky pro videodopověd' ptát se,ale můžete stále a to až do 18.2. >pište< No a jinak poslední dny..? Nic zajimavého se nestalo,co by stálo za řeč,ale na druhou stranu se toho stalo pro mě osobněhrozně moc.Hlavně v tom že jsem změnila trošičku názor na dvě osoby.Pro jednu to je dobře,pro tu druhou ne.

Včera jsem byla s kamoškou na frappé a potom jsme se šly podívat na florbal do Starsu.Přišla jsem kolem půl deváte a místo mého původního plánu -> jít spát! Byla jsem nehorázně utahána,jsem musela ještě hlídat sestřenkuprotože teta se strejdou se šli bavit.Bylo by to vklidku,ale něco kolem 0:25 se probudila..no a bohužel neuspala jsem ji do půl 3.Pak už mě vysvobodila teta se strejdou.Štěstí že celou dobu sestřenka neřvala,ale koukala se na pohádky,jenže spát jsem taky nemohla protože po mě pořád něco chtěla.

Na dnešek jsem měla v plánu jít dopoledne pryč,ale jelikož jsem nevěděla že se to hlídání tak protáhne tak smůla.Asi dneska budu jen lenošit a koukat na filmy.

Surprise!

6. února 2013 v 15:45 | B.Showy
Čáu! Mám pro vás překvapení! Rozhodla jsem že jak budou ty jarní prázdniny že bych natočila videoodpověď. Od roku 2011 co na tomhle blogu jsem,jsem vám tuhle možnost videoodpovědi ještě nenabídla a to ani na minulém blogu (ladyxo)...

Takže otázky pište do 18.2. do 8:00. Pokud se některá bude opakovat odpovím samozřejmně jen jednou.Na otázky typu: Jak se máš,kolik ti je,jak se jmenuješ atd... a nebo nějaké moc osobní dotazy,odpovídat nebudu!

.


To by bylo asi vše..takže Ptejte se!

3.2.2013 - anything photos.

3. února 2013 v 21:10 | B.Showy
Dobrý večer! Dnešek byl hodně pohodový..jsem celý den doma..byla jsem na blogu,psala jsem nový díl příběhu,koukala na filmy, a hlavně se pěkně při neděli válela..a užívala si nic neděláni.Sice jsem k večeru musela dopisovat nějaké věci do školy,ale jinak jsem si odpočinula.A taky si uklidila pokoj.Konečně jsem taky vyfotila ty věci co jsem si koupila a ve středu slíbila,že je vyfotím.Byla jsem sice ještě v pátek nakupovat,ale mamka ty věci hned dala vyprat ( nechápu proč.. ? o.O ) - ale určitě je pak někdy vyfotím.Hrozně mě štve že už je zase sobota,a zítra už opět do školy.Je po pololetí,tak snad nám učitelé dají trošičku oddych,i když pochybuji.Hrozně mě na druhou děsí to,že už je to pololetí za námi a pomalu,ale jistě se opravdu musím připravovat na příjmačky...s moji lenivostí...to jsem fakt zvědavá..držte mi palce prosím!

Ten náramek & řetízek


Můj pokojíčekA já

No nic...Jdu si dát sprchu.Pak ještě zkouknout filmek a jdu do hajan .Tak se mějte!
Dobrou noc.A hodně štěstí zítra ve škole.. :)

S láskou vaše B.Showy

New affiliates!♥

3. února 2013 v 10:20 | B.Showy
Ahoj,rozhodla jsem se udělat nábor na nové affiliates.
Chtěla bych získat nějaké nové pravidelné čtenáře,a naopak blogy které bych mohla pravidelně navštěvovat... :)


1)přezdívka
2)o čem je tvůj blog
3)proč chceš spřátelit

To je vše.Pak už musíš jen čekat,a já ti dám vědět jestli tě beru! :))

.

Btw: Článek z 3.2.2013 o naprosto skvělé - fashion blogerce
S láskou vaše - B.Showy